Erkekler neden hep kapıyı vurup kaçarlar?

Rahatsız olduğum bir konu varsa o kişiyi karşıma alıp konuşurum ve beraber bir çözüm bulmaya çalışırım ama erkekler bırakın çözüm bulmayı, daha oturup dinlemeye bile razı değiller.

Neden oturup karşınızdaki insanı dinlemiyorsunuz?! Resmen saygısızlık ve çok çocukça şeyler bunlar! Karşınızdaki insanı çok kırdığınızın farkında mısınız? Üstelik ben iki kere düşünüp çok dikkatli seçerim kullanacağım kelimeleri, yani konuşulmayacak biri değilim... Buna rağmen neden erkek milletiyle doğru dürüst oturup konuşamıyorum? Neden dinlemiyorsunuz yaaa çıldıraçam :-) Üstelik hemen sinirlenip kapıyı vurup çıkıyorsunuz.

Böylelikle sorunlar daha da artıyor. Üstelik erkeğin yaşı kaç olursa olsun hep aynı davranışlar... Ne zaman olgunlaşacaksınız siz ya? :-)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kapiyi vurup kacmak? dinlemesini bilen adamla karsilasmiyorsun ya da dinletemiyorsun kendini... veya kurallardan bogulup nefes almak icin kaciyorlar

0|0
    0|1
    • Kural felan koymadim.

• He aynen öyle kaka pis felan filan... basimi sisirdin...anlamiyorsun konuyu uzatma

• saka gibi... basi sismis, tamam sustum buyrunuz

Erkekler Ne Diyor 3

• senin karşına mantıklı bir insan çıkmamış heralde. Konuşmaktan neden kaçıyım ki. Ortada bir sorun varsa oturup konuşurum baktım ki sorunu aşamıyoruz e demek ki biz kafa olarak uyuşmuyoruz demektir yapılacak işlem ne ise işlem yapılır.

0|0
    0|0
  • cunku dakikada 50000 kelime uretiyorsunuzda ondan G3 uzun menzilli piyade tufegi gibisiniz ne konussak bos bir kelime ediyoruz ardindan bombardiman basliyor en iyisi geri cekilmek diyoruz sahsen bir kadinla tartismaya girmem nefesime yazik

0|0
    0|0
    • Ben cok sakin ve anlayisli yaklasirim...ama beni dinlemeyip kacip gittigi zaman sinirleniyorum. Asil o zaman cenemden kurtulamaz :-)

• Oy oy :-)

• yaaa iste bu kadar iyi kalpliyizdir :)))))

• ne dinlemesi daa..

şaka tabi. harbi sen odunla karşılaşmışsındır hep. az işleyip suntaya ondan sonra da pinokyoya dönüştürmelisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...