Kızlar futbol oynayan erkeklere bakisiniz nedir super ligi demiyorum arkadaş cevrenizde?

Sorunuz üstte zaten hadi bakalım

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Çok havalı duruyor. Zaten futbol seven biriyim. Bu da o kişiyi benim gözümde daha bir güzel yapar. Ayrıca Futboldan anlamayan veya sevmeyen erkek nasıldır şüphe ederim?

0|0
    0|0
    • Futbol seven kizlar değil de hani sevgilisini izlemeye gelen kizlar daha bir ayri. Ben hicbir macima bir kiz arkadasimi davet etmedim o duyguyu bilmiyorum be

• Yok anne annesinin ebesi allahaskina hic öyle bir niyetim olmadi anı yasayacaksin yok öyle yok boyle gerek yok beee

• İyiki varan futbol iyki varan cimbom diyorum :) futbol oynayan bir sevglm olsaa GDP halı sahada izlesemmmm <3

0|0
    0|0
  • Direk dalarim beraber mac yapariz :) Futbol Aşktırrr...

0|0
    0|0
  • Futbolla ilgilenen seven hatta futbolcu olan erkekler ilgimi herzaman çekmiştir çekiyorda :)

0|0
    0|0
  • Genclerbirliginde oynayan bir cocuk bana cikma teklifi etti cok basarili diye kabul etmedim :D

0|0
    0|0
  • Acikcasi pek anlamam ama izlemesi zevkli bence

0|0
    0|0
  • İlk önce futbolla arası çok iyi olmalı. Benimle GALATASARAY maçlarını seyretmeli. Hatta maçlara gitmeli. Ama beni futboldan daha çok sevmeli :D

0|0
    0|0
  • Futbol oynamayan sevmeyen bir erkek olmamali olmasin

0|0
    1|0
  • Eski sevgilim Galatasaray'ın alt yapısında oynuyordu. Sporla uğraşmak çok güzel bence.

0|0
    0|0
  • Futboldan hicbirsey anlamam ama izlemesini severimm

0|0
    0|0
  • Bacakları cok tatlı oluyo agsjgsjs bkz: arda turan

0|0
    0|0
  • Eşim oynarken izlerim bol bol gülerim koca koca adamlar birbirine bağrıyo at la kaçıyom falan diye :))))))

0|0
    1|0
    • Esnaf abilerle halisaha maci da ayri güzeldir :D

• Tahmiinnn ;)

• İyi bakalım :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...