Mescid-i Aksa her an yıkılabilirmiş. Bu habere bakış açınız nedir?

İsrail, Mescid-i Aksa'nın altını oydu! Yahudilerin arkeolojik kazıları nedeniyle Mescid-i Aksa, her an yıkılabilirmiş bu habere bakış açınız nedir?

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• son 10 yıldır adamlar kazıları artırmışlar,sözde Hazreti Süleyman mabedini arıyorlarmış ,bakış açıcı için bile çok geç,bu kadar zamandır yapılan kazılada tek bir ip ucu bulunamaması adamların manyak olduklarını gösterir,açtıkları oyuklara yohududilerle doldurup yıkılma riskini ortadan kaldırmak isterdim..

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• CoCa Cola'yı tersten okuyunca La Allah La Mecca yazdığı iddiası gibi paranoyak yahudi düşmanlarının uydurduğu saçmalıklardan biri olsa gerek. Araplar sözde çok önemsedikleri peygamberlerinin kabrinin altını otopark yapıp kabe'nin dört bir yanını 50 katlı süper lüks otellerle doldururken neden kimseden ses çıkmaz?

O otellerden birinin mimarı yahudi olsaydı sen o zaman gör gümbürtüyü.

Arkadaşlar Kabe'nin tam karşısına yapılacak 60 katlı otelin mimarı yahudiymiş ve tasarladığı özel sistemle en ufak depremde otelin kabenin üzerine yıkılabilir bir şekilde yaptıracakmış. Dinimizin en değerli eserinin elden gitmesini istemiyorsan Allah rızası için bu iletiyi 10 arkadaşına gönder...

Bi bitmediniz...

0|0
    2|2
  • bu savaş sebebidir... bunu kimse yapamaz..

1|1
    0|0
  • Şuna inanıyorum İsrail sonun başında..

1|1
    0|0
  • Yıkılırsa büyük olay çıkar benden demesi. Ben bile ayaklanırım. İran bu sefer İsrail'i vurur eğer bunu yaparsa. Hatta Suriye bile vurur. Cidden ciddiyim. Çok olay çıkar.

0|0
    0|0
  • Cinlere hükmeden hazreti Süleyman'ın kutsal sandığının peşindeler. bunun doğruluğu var ama şu belgeseli izleyin :

link

link

iki bölümdür.

0|0
    0|0
  • 80 yıllık bir diploması ve planları vardı. Adım adım gerçekleştirme yolunda ilerliyorlar.

0|0
    0|0
  • Adamlar zaten yıkmaya çalıyor yıkılmasa bile yıkarlar yakında amaçları o link

1|0
    0|0
  • ora onların kutsalı yıkmazlar.

0|0
    2|3
  • Öyle bişi olma şansı yok yani yıkılabilme gibi eğer bu gerçekleşirse ki o ülkenin way halineee..! mevlaam öyle bi bela musallat ederki bu çok kötü olur.

0|1
    1|1
  • İsrail dunyanın ortasına konulmus atom bombası resmen..

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun ne diyelim

0|0
    0|0
  • Bana ne?

1|0
    5|10
  • bunlar dezenformasyon alakası yok gittik gördük duruyor. zaten şu an ağlama duvarı olarak bilinen de bilmem kaçıncı duvar

0|0
    0|0
  • Yıllardır haberi yapılıyor ama nedense hiç bir devlet buna karşı bişe demiyor sözde hz.süleymanın mabedini arıyorlar ama olmayan bişeyi arıyorlar küçük bi sarsıntıda çökecek deniyor...

1|0
    0|0
  • Uyumaya dewammmmmm..Hiçç aldırış etme ne olcakk kii ya 2 gün sonra israil gelir derki türkiye islamın karşı çıktıgı isimlerden biri ve islam en çok israili istiyormus gelin türkiyenin ismini israil yapalım der. Bizde adımız müslüman yaa biliyoruz yaa herşeyii evet öyle deriz ve adamlar bizi çok rahat yıkar gçer bizde hala uyuruz..ne diyim bazen hak ediyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Amaçları aşikar .. Ama eğer bu olursa 3. dünya savaşı çıkar desek yeridir. İran "israili gerekirse haritadan sileriz!" sözünü uygulayacak. Ee haksız da sayılmaz. Ne diyelim, Allah islah etsin.

2|1
    0|0
  • bu konuyla ilgili en sinir oldugum baska bi konuda israillerin işi yine mescid-i aksayı kubbetüs s

sahra yerine göstermeleri..

bkn:gercek mescid-i aksa budur

Aksa&url= link

bize gosterilen mescid-aksada kubbetüs sahradır..

link

bunu bilerek yapıyorlar dikkatleri kubbetüs sahraya cekerek(burası mescid-i aksa diye gosteriliyor) diger taraftan aksa da kazı calısmalrı yapıyorlar yılırsa insanlar anlamasın diye..

0|3
    0|0
  • Amaçları zaten çaktırmadan yıkmak.Başaracaklar böyle giderse.

2|1
    1|0
  • İsraillerin çok önceki dönemlerde tapındıkları buzağı heykeli olayı vardı bir de. Sapkınlar onu bulacaklarına inanıyorlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...