Ayrılalı 2 hafta oldu, çıldıracağım. Yorumlarınız neler?

kadın selam canım nasilsin? sevgilimin : merhaba senden nbr? kadın :iyim canım sevgilim: canim sikiliyor benim bazen oluyor böyle hiçbir şeyden keyif almiyorum kadın:neden oyle canım? sevgilim: değişiklik istiyorum hayatimda beni hala bir discoya götürmedin hem şu jenka ne oldu? jenkayla arkadaş oldum feysim çalindi sen msg yolladin hala kabul etmedi kadın gel gotureyim be canım, istersen birkac tane diskoya gideriz jenkaya mesaj yazdim ama istersen gene yazarim sevgilim:senin cebin bende var aramak istiyorum seni sissi :bilmiyorum neden daha davet gonder gondermemis sana sevgilim:uygunmusun? sissi evet canım sevgilim: burgasa da gideriz life is life:)) sevgilim: benim papi nasil kadın :cok doguru canım iyi bu aksam konustuk telefonda sevgilim : tanişmadiğim papi çok daha eğlenceli gibi görünüyor ,kadın: nasil yani? anlamadim canım. resimler de mi? sevgilim :diğer pavi kadın: ahaaaaaa o daha sicak obur papi den sevgilim:aliriz onuda gezeriz her yeriiiii:) kadın:sadece bir gun once haber ver canım. biz bu aksam beraberdik lokantada sevgilim:ok kadın istersen kirdjali da gidebiliriz barajda. orda cok guzel yer sevgilim : olur.yeterki değişiklik olsun kadın: bence begenirsin orda sevgilim :ben yatıyorum yarın çok işim var kadın : ok canım sevgilim:sana bye kadın iyi uykular optum bye sevgilim arıyacam seni kadın:ok canım sevgilim: bir gün öncedn seninkinide alıcam. kadın ok canım

Güncellemeler:
Bu kadın baskasının sevgilisi ve iğrenç bir kadın para karsılıgı baskalarıyla birlikte olan biri bildigin ayı tabiri caizsse benim sevgilimde hayatında hep eglence vs olsun tarzında bu bigünlük kadınlara kandı ve herzaman yannda olan beni hiçe sayarak terketti hiç bir sorunumuz yokken ama bizde mutlu olabilirdik degermiydi herkesin birlkte oldugu kadınlara bni tercih etmesi çıldırmamak elde değil ben onu cok sevdim ondan baskasını gözm görmedi ayrılalı 2 hafta oldu nerdeyse dısarı adım atmdm
facebook sayfasına girdim ve bu konusmalara sahıt oldum benim hiç bir eksiğim yokken bu rezillere tercişh edip gitti beni bos yere siz erkekler düzgün temiz agar baslı ve tek erkeği olan kadınmı tercihiniz yoksa yurtdısındaki herkesle olan kadınlarımı nasıl bi dünya bu anlamadım:(
kusura bakmayın yazıları kopyala yapıştır yaptım sadece yorumlarınızı dürüstçe istiyorum çünkü bu steye girdikçe rahatlattınız beni acım birazda olsa yorumlarla desteklerle hafifliyo :(

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bi' kuvvet bana bunu okutamaz.

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Öncelikle senin " Edebiyat " hocanı merak ettim. Bu ne böyle saçmalık.! Tüm yazıları içeri içiçe geçirmişsiniz.

Herşey apaçık aşikar.Bunun neresini yazıp hala yorum bekliyorsun ki ?

0|0
    0|0
    • kopyala yapıstır yaptım kusurabakmayın ayrıca kendim edebiyat öğretmenlinden terkim:(

• Bıktım heryerdeki pragraf sorularından ortaokulda başlayan bi eziyet

0|0
    0|0
  • sevgilin yollu.

0|1
    0|0
  • link bunu dinle ozaman

0|0
    0|0
  • bi de yazılanları tercüme etseydiniz. bi sözlük falan mesela. jenka ne? papi ne? bu arada parası bitince soluğu senin yanında alır unutma.

0|0
    0|0
    • bunlar yabancı kadınlar sevgilim yazan yerde benim sevgilim yurt dısına cıktı ve bu kadınlarla tanıstı hepside iğrenç yollu beni yüzüstü terkedip gitti

• ne zenginler gördüm bu yola girdikten sonra devam edip iflas eden. eğer gittiği yolda devam ederse eninde sonunda benim dediğimin gerçekleşmesi muhtemel.

• allahtan tek dileğim bu zaten

• çıldırmadığına göre sen ermişsin.

1|0
    0|0
  • Birkaç cümle okudum, yeter fazlasına gerek yok.Birşey de anlamadım.

0|1
    0|0
  • dallas mı bu yeniden mi vizyona giriyomuş

0|1
    0|0
  • ne ki bu-bi mok anlamadım

0|1
    0|0
    • kadın yazan yerler sevgilimin kanustugu kadın sevgilim yazan yerde sevgilimin cevabı isim vermedim yani ::(

• Biri bu bayanı durdursun...

0|0
    0|0
  • okuduğuma pişman oldum buarada sevgilin türkçeyi yeni öğrenen bir yabancı mı?

0|0
    0|0
  • facebook işin içine girince böyle olması normal

0|0
    0|0
  • Malesef işte çok tutucu oluncada böyle oluyor.Erkek cinselliğe evet diyen birilerini görünce , demiyenleri bi kenara atıyor.Çünkü evliliğe kadar beklemek zor ve sıkıntılı geliyor.

0|0
    0|0
    • teşekkürederim sabırla okuduğun için ama insan düşünüyo hayatında düzenli sadece sana sadık bir kadın varken nede öyle insanlar neden seven kadının yapamiğcağı birşey yoktur beni anlamadı adice gitti:(

• inşallah arkadaşım inşallah ama benim umudum yok artık hayatıma tek devam etme kararı aldım çalışıp huzuruma bakıcam...

• Öyle demeyin , ruhunuza hitap edecek , kıymet bilecek birileri hep vardır.Sadece bu süreyi atlatıp , moral bulmaya çalışın.Gerisi gelcektir.

• EEE sonuç ne onuda söyle cevabıda kendin ver

0|1
    0|0
  • hmmmm.ilginç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yol ver gitsinnnn ;))))) salla boşver ama yolvermeden once bırde sen mesej at değişiklik istiyorum ve senden ayrılıyorum dıye ;)

0|1
    0|0
  • ALLAH korkusu yokmuş bu insanın hakettiğini bulur umarım.

0|0
    0|0
    • inşallah bulu rabbimden tek isteğim bu hayatımı söndürdü

• Düzgüncene sevgılım yurtdışına çıktı orda benı aldattı. benım gıbı temız bır kız varken herkesle yatıp kalkan kızı tercıh ettı.siz bu durumda naparsınız yazsaydn herkes cevap verırdı

0|0
    0|0
    • ben onun konuşmalarınıda yazmak istedim neyse beceremedim zaten okadar kötüyümki neyi nasıl yapıcağımı sasırdım kusurabakmayın:(

• olum bak git. !1111!1111!

0|0
    0|0
  • sen cıldırmıssın zaten

0|0
    0|0
  • güncelleyip durma, tamam.

0|0
    0|1
  • ne acaip hayatlarınız var lan.

1|3
    0|1