Spor, erkekler hakkındaki düşüncelerinizi etkiler mi?

Spor, erkekler hakkındaki düşüncelerinizi değiştirir mi? Örneğin basketbol oynaması, o erkek hakkındaki düşüncelerinizi etkiler mi? Etkilerse nasıl etkiler?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• spor ve sanatla ugrasan kadin/erkek her insan daha cekici gelir, cunku kendine guveni saygisi kulturu belli bir seviyededir :)

5|2
    0|1
    • sanat tamam da sporda sadece bir topu deliğe filan sokuyorsun ne kültürü ne saygısı ne güveni

• eger ki adam yillardir spor yapmakta ise, bunun icin kafayi da kullanmistir, disiplini ogrenmistir. senin o delige sokulan top dedigin icin yillarca fedakarlik etmistir kisi :) sporun da belli bir kulturu vardir efenim

Kızlar Ne Diyor 10

• Kesinlikle. Sportif ve fit vücudun yanı sıra ayrı bir kültür sporun hayatının içinde olması.

0|0
    0|0
  • Hayır etkılemez.. sadece sporla ilgilenmesi hosuma gider o kadar..

0|0
    0|0
  • Elbette etkiler, olumlu yönde etkiler.

0|0
    0|0
  • ondan zaten hoşlanıyorsam bi de spor yaptığını öğrenirsem(spor spordur hepsi eşit bana göre) benim gözümdeki değerini,özellikle karizmasını çok arttırır.ama hoşlandığım biri değilse yine de değerini arttırır tabi.

0|0
    0|0
  • Evet severım özellıkle basketbol uzun boylu ve atletık erkekler çok çekıcı gelır

bırde sporcular daha düzenlı olur .

0|0
    0|0
  • atletik yapılı erkekler her zaman daha çekicidir :))

0|0
    0|0
  • Hayır genel olarak etkilemiyor

0|0
    1|1
  • hayır ya ne alakası var.

0|0
    0|0
  • evet..

0|0
    0|0
  • tabiki spor çok daha ön plana çıkartır, karizmasına karizma katar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Spor yapan kadınları çok çekici bulurum. Eskiden aquagiym eğitmeni yabancı bir kız arkadaşım vardı unutmak zor oldu. Kondisyonu yüksek bir kadın tanrının bir lütfu gibi...

0|2
    0|0
  • spor yapmaya ilk okulda yüzme ile başladım daha sonra 3 yıl amatör ligte futbol oynadım lise hayatımı okulun basket takımında geçirdim üniversite de 2 yıla yakın bir süre kick boks yaptım her zaman çok faydasını gördüm gerek ilişkilerim açısından gerekse hayatım için. şuan 1.90 boyum var 75 kiloyum vücudumu da çok seviyorum Spor yapmaya devam..

0|0
    0|1
  • Spor yapan bir kişi her zaman kızların öncelikli tercih sebeplerinden birisidir.

Hem o kız bu kız değil kendin için yap. Kendi sağlığın ve dış görünüşün için!

0|0
    0|0
    • bi kız için spor yapmak pek de mantıklı bir şey değil bence de. sorma amacım o değildi zaten dostum :)

• liseden beri o basketçi çocuklara gıcığımdır. 2 metre boy 0 IQ. birde kızlar peşinden koşardı.

1|2
    0|0
  • etkilemez

0|0
    0|0
  • etkılemez bee hos olur o yani

0|0
    0|0
  • sporla ılgılenen erkekler hos gelir sadece...

0|0
    0|0
  • etkilemez bence

0|0
    0|0
  • Etkiler tabiki de olumlu olarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...