Hangi takımı tutuyorsunuz? :) Hadi bakalım gençler.. Neler cıkıcak ortaya :)?

Başlık gayet açık :) ben ;
BeşiktAŞK :)

• Beşiktaş
    11% (2)38% (12)27% (14)Oy Ver
  • Galatasaray
    53% (10)31% (10)39% (20)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    32% (6)28% (9)29% (15)Oy Ver
  • Diğer ( yoruma lütfen yazın.)
    4% (1)3% (1)5% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|34

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• ordur beşiktaşlı olmak.
    farklı olmaktır. karşı trübünden yükselen tezahurata gülümsetici ya da dumur edici bir şekilde cevap vermektir. hiç kimse pakistan depremini umursamazken maçı başlatmayıp saygı duruşu yaptırabilmektir.
    sivasın inönüde 0-1 önde olup akın akın geldiği dakikalarda -beşiktaşım sivasla taşak geçiyor- diyip kendi futbolcusuna ayarlardan ayar beğendirmektir.

herhangi bir maç öncesi gecesi heyecandan uyku uyumamaktır, avrupa kupası maçına denk gelen bir vize günü * vizesini finalini diyip maça gidip ardından o dersten geçmek için eşşek gibi çalışmayı göze almaktır. küçüğe saygıyı büyüğe sevgili bilmek gerekir, gerektiğinde hepimiz zenciyiz diyebilmektir.

3-0 yenik olduğu bir maçta susmak ya da kendi takımına sövmek yerine tribünde eğlenmeyi bilmektir. maç sonrası başı önde soyunma giden futbolcusuna kendi içi kan ağlarken -başın öne eğilmesin aldırma kartal aldırma- diyebilmektir.

bir maç vardır unutamadığım, dönüp baktığımda niçin beşiktaşlıyım sorusuna cevap veren.
    farklılıktır, her kula nasip olmayan bir olgudur, felsefedir...

1|0
    0|0
  • tek aşk BeşiktAŞK

0|0
    0|0
  • Kızlar hep Galatasarayli erkekler Beşiktaş, Bu ne la şike mi var burda. Bütün Beşiktaşlilara önceden haber verilmiş resmen.

Bu zamana kadar yapilan tüm resmi anketlerde Galatasarayin taraftarı daha fazla çıkmıştır. Türkiyede 35 Milyon taraftari var. Her yerde açık ara ondeyiz. Tek ezik noktamiz fenevi Kadıköy'de 13 yıldır yenemedik. Gerci onlarda 106 yildir bizim sahamizda kupa alamadi :D

Her Zaman Her Yerde En Büyük CIMBOM!

0|0
    0|0
    • Takımlarınıza sonsuz saygım var ama şu bir gerçektir ki Beşiktaşın taraftarı kadar bir taraftar görmedım hayatımda. Beşiktaşlı olarak söylemıyorum dışarıdan bir bakın lütfen.. Hangi taraftar böylecesıne bağlı ki takımına? tabiki şahsi konusmuyorum şahsi algılamayın.. Ama bunu diğer tüm takımda olan kardeşlerimiz aynı fikirde.. :) Takımımla ve taraftarıyla gurur duyuyorum..

• Carsi konusunda sana katılıyorum az ve öz çok iyi bir grup. Özellikle Gezi eylemleri sırasında gönülleri fethetti. Bizim ultrAslan cok buyuk bir grup oldugu icin birlik ve ruh sizdeki kadar yok. Bir de bizim taraftarlar politik olaylarda tarafsiz kaliyor Galatasarayi siyasete sokup zarar etmesin diye sessiz kaliyor. Carsiyi taktir ediyorum ama ultrAslana da hak veriyorum çünkü Galatasaray Avrupada da aktif oldugu icin ultrAslan cok dogru bir duruş sergiliyor. Sosyal sorumluluk projelerimiz falan bizi daha da saygin yapiyor. En ateşli çarşı en efendi ultrAslan. En dansöz ise GayFebeliler :D azizin pavali kopekleri :D

• Ben Beşiktaşlıyım fakat fenerbahceye cimboma ımm diğer tüm takımlara saygım sonsuz cunku onlar da bir seçim yapmışlar. :) Ayrıca evet gezi olaylarında Beşiktaşım gönülleri fetetti ama bizler kadar sizde vardınız orada hepimizin ortaklaşa bir dayanışmasıydı. ve o kadar cok gururlandım ki. Beşiktaşlısı Fenerlisi Galatasaraylısı, Alevisi, Türkü, Kürdü, Çerkezi, :) cok güzel bir dayanısmaydı ve sunuda söylemek ıstıyorum bazı ınsanlar sunu anlamıyor. Beşiktaş olmasaydı Galatasaray olmazdı, Galatasaray olmasaydı Beşiktaş olmazdı. Yanı düşünsenıze sadece galatasaray takımı var e kımle mac yapıcak? takımı takım yapan karsı takımdır her zaman, bir de taraftarı..

• GalataSaray'ı severim ve tutarım. Ama bu aralar baya bir aramızda soğuk rüzgarlar esiyor bacım ya. bir Fener'i yenemedik evinde :/. Ne olacak bizim halimiz böyle.

0|0
    0|0
  • Real Madrıd ve Internazıonale.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kanks

0|0
    0|0
  • Be§iktas

0|0
    0|0
  • Galatasaray ♥

THE END...

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • kuşdan takım mı olur tabıkı cimbomum :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Şampiyon takımı...

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Eskişehirspor

0|0
    0|0
  • Galatasarayyyyy

0|0
    0|0
  • Bu sorunun tek bir cevabı var. Diğerlerini koyman bile hata. Tabi ki de Beşikt'AŞK <3

0|0
    0|0
  • Harran belediye

0|0
    0|0
  • ben bu soruyu 987 kere sormuşlardır diye sormuyodum :D :D

0|0
    0|0
  • Nrden trabzonspor secenegi yok?

0|0
    0|0
  • :) cevap vermeyeceğim

0|0
    0|0
  • Trabzonspor

0|0
    0|0
  • Gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY...

0|0
    0|0
    • mazinde bir tarih yatar,
      yaşa fenerbahçe,
      böyle değil mıydı orjinali :) :)

• Ben Beşiktaşlıyım arkadasım :) Ayrıca bizim bestelerimiz orjinal çoğunu bız dağıtıyoruz :) Anlayın artık

• dd hiç güleceğim yoktu

• 1903'de doğdu

0|0
    0|0
  • tutmuyom sola kıvırıyom genelde:)

0|0
    0|0
  • Senceeee <3

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • yeni sezon formalar ne zaman cıkıyo ben beşiktaşlı olarak siyah olan on numara?

0|0
    0|0
  • Erkek adam renkli takım tutmaz zaten herşey siyah beyaz değilmiydi televisyonlar resimler.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 13

• takımsızım...

0|0
    0|0
  • tek AŞKKK BEŞİKTAŞKKKKKKKKKKKKKKK <3<3<3

0|1
    0|0
  • bana göre aşk sekiz harftir beşiktaşk :) dokuz olsada olur :)

0|0
    0|0
  • Her dalda nice kupalar.
    Son hedef şampiyonluklar.
    Her yolda yarışmamız var.
    Zaferlere kavuşmamız var.

Galatasaray yani <3

^^

0|0
    0|0
  • Trabzonspor :')

0|0