Balıklama atlayanlar.. sorum si̇zlere.?

Bir turlu beceremedim bu baliklama atlamayı. Ya su yutuyorum ya karnimin uzerine şak diye suya yapisiyorum. Nasil yapicam tarif alayım?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• ben çok denedim sürekli karnımda bir izle dolaşmaktansa çivilemeye döndüm öyle daya iyi bence :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• DENİZE SANKİ KAZARA DÜŞÜRMÜŞSÜN GİBİ BURUŞTURULMUŞ KAĞIT PARÇASI AT. SONRA ONU DENİZE DÜŞMEDEN TUTMAK İSTER GİBİ ARKASINDAN ELLERİNLE YAKALAMAK İSTER GİBİ ATLA :) DAHA NE DİYİM. ANLATILMAKLA OLACAK İŞ Mİ :)

0|0
    0|0
  • Ağzını açıp suyun içinde nefes almaya kalkarsan tabii su yutarsın.

0|0
    0|0
  • Hahahah :D Oy kyamam , şak diye karnımın üstüne yapışıyorm demen güldürdü beni ^^
    Ellerini dikine uzatarak birleştir , ilk ellerin suya girecek sonra yukardan aşağı öyle yavaş yavaş girer.
    Deliğe basket atar gibi yap.

0|0
    0|0
  • Kasıyon kendini raad olcan böyle kendini bir balık gibi hisset koş koş nefesini tut kolları öne at ve cupppp :D

0|0
    0|0
  • Suya atlarken kormicaksin 1
    2. si suya ilk once elin sonra basin sonra vucudun daha sonrada ayaklarin giricek atlarken bacaklarin birbirine yapisik olsun kollarin basinin ustunde olsun havaya degilde olabildigince ileri sicra :D

0|0
    0|0
    • Ama iste oyle esnek kivrimli bir sekilde atlayamiyorum :D

• Ahahah korkma ya fazla derinlere gitmezsin ileri değil yanlara yüzersin :D

• Ben havuzdan bahsediyosun sanmistim korkma maddesi deniz icin gecerli degil. ;)

• Suya girerken nefes alma agzinida acma ve karninin ustune dusmenin sebebi atlarken kafani gerekli sekilde suya yoneltmemen dusercesine atla

0|0
    0|0
  • Yukari venileri dogru zipla ziplarken suyim icine bak ve o anda kagani ey poponu arkaya dogru at. Ama derin suda yap. Daldiktan sonra direk kafanu yukari dogru kaldir ki dibe cakilma. Atlaya atlaya ogrenirsin

0|0
    0|0
  • Valla bende beceremiyorum o yüzden hep çivileme atlarim bir çözüm bulursan banada yaz. d. d. d

0|0
    0|0
  • Ilk bas kafan girsin suya sen korktugun icin atlayamiyorsun kendini one dogru atman lazım ama ilk bas derin suda dene sig suda cakilabilirsin

0|0
    0|0
  • Bunu yapamicak ne var yav biraz esnek olan her insan yapabilir bence bol bol pratik yap :D

0|0
    0|0
  • matematiksel bir formülü olsa da izah etsek..:/

0|0
    0|0
  • olabilir öyle şeyler bende 2 seneye kadar denizde ters takla atmayı bilmiyodum çalışınca oldu :)

0|0
    0|0
  • Uygulamalı ders vermem lazım

0|0
    0|0
  • Eheh yanında olsam uygulamalı öğretirdim ama burdan öğretmesi imkansız gibi birşey :(

0|0
    0|0
  • Aynen karnim yaniyo :)

0|0
    0|0
  • bende atlayamıyorum ama önemli bişey değil :D

0|0
    0|0
  • Düzgün atlamazsan tehlikeli

0|0
    0|0
  • Suya iyice egil kafani önce sokmaya calis duscek kadar