Daha hızlı kalori yakmak i̇çin?

Ben 4 ayda 80'den 58'e düştüm (22 kilo) ama sonra zar zor 2-2.5 kilo verebildim. Daha hızlı kalori yakmak için neler yapmam lazım, nasıl hareketler? (Evde çalışıyorum, spor salonunda değil.)

Güncellemeler:
Naıl verdiğimi merak edenlere buraya da ekstra yazayım :) : İlk önce hareket etmek, sürekli, zıpır olcaksın :D Sonra bol su... İstediğin kadar hareket et ama su olmazsa verilmiyor... (Günde en az 3 litre su) Sonra da yediklerine dikkat etmek, sağlıklı beslenmek... Hamur işi yok yağ yok heleki katı yağ hiç yok... Şekeri azalttım ve tuzu da hayatımdan çıkarttım... Çaylar kahveler şekersiz, et ve tavuk daha çok... Bir de sabır. :))

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• spor şart! şu karışımı deneyebilirsin;
    1 çay bardağı limon suyu
    1 çorba kaşığı su
    1 tatlı kaşığı bal
    1 çay kaşığı tarçın
    hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir... zayıflama ve yağ yakıcı formüldür..

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler ama tarçına alerjim var onu katmadan denerim, bir de zaten dışarı çıkıp koşu yapıyorum, evde de hareketler yapıyorum işe yaramıyor değil ama çok yavaş vermeye başladım... Zorlaştı yani...

• hmm o zaman değiştiriyorum
      1 bardak su
      1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 tatlı kaşığı bal hapsini karıştır ve iç :)

• Teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• harekette doğrusun, da, bir zamandan sonra kilo vermen zorlaşır, hareketler değil, en az 50 dk non stop koşman lazım hafif tempo

0|0
    0|0
    • İşe yarar umarım tamam o zaman teşekkürler :) Kilo vermenin sonradan zorlaşacağını biliyordum da ne yapacağımı bilmiyordum. :)

• kilo vermenin bir hareketi yok, kiloyu sadece cardio ile verebilirsin, diğer hareketler sıkılaşma ya da kas yapma içindir

• daha fazla haraket
    diyorum ben

0|0
    0|0
  • Soğuk suyla duş :D Bayaa fazla kalori yaktırıyormuş :D

0|0
    0|0
  • Aşk acisi çek, verirsin

0|0
    0|0
    • Denedim, daha çok alıyorum ben, ters tepki yapıyor bende... :)

• Yiyosan normal tabi, sabahları kahvalti yapma sana tek tavsiye bu olabilir, gerisini uyguluyoraun zaten, ben 92 den düştüm 68 e

• @dailyworkhard beni takip et 4 5 kilo daha ver ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasıl zayıfladın onu yazsaydın keşke. bir de boyun kaç?

0|0
    0|0
    • ya spor salonuna yazılmıştım 7/24 spor yaptım, günde 3-4 lt. su içtim, diyet yaptım ve 7 den sonra yemek yemedim... Boyum 1.62

• Nasıl zayıfladın yazsana bende 80 kiloyum :/

0|0
    0|0
    • Bir yoruma yazdım ama tekrar yazayım: İlk önce hareket etmek, sürekli, zıpır olcaksın :D Sonra bol su... İstediğin kadar hareket et ama su olmazsa verilmiyor... (Günde en az 3 litre su) Sonra da yediklerine dikkat etmek, sağlıklı beslenmek... Hamur işi yok yağ yok heleki katı yağ hiç yok... Şekeri azalttım ve tuzu da hayatımdan çıkarttım... Çaylar kahveler şekersiz, et ve tavuk daha çok... Bir de sabır. :))

• Ne yediğini günlük yazarmısın rica etsem :/ ?

Yükleniyor...