Kapat

185 boyunda 55 kiloyum. Tipsiz biri değilim. Ama çok zayıfım :(?

Arkadaşlar ben çok zayıfladım lise dönemini bitirir bitirmez aşırı zayıfladım inanamıyorum ama gerçek :(
Psikolojim bozuldu 1 aydır spora gidiyorum düzenli beslenmeye başladım. Sizce faydası olur mu? Özgüvenim yüksek ama bu kadarına katlanamıyorum.
Sizin bu şekilde bir insana yaklaşımınız nasıl olur ve ne yapabilirim :(

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• bende 1,82 boy 55,5 kiloyla başladım spora 2 hafta oldu ve 2 haftadır düzenli besleniyorum 1,5 kilo aldım. zayıf olduğum için hemen şekle girmeye başladı. 3 ay dewam et bak gör ne kadar farkedecek. zayıf insanlar daha iyi kas yaparak hacim kazanırlar unutma sakın. iradene yenilipte bırakma sakın 2 sene içinde şaşırırsın ne hale geldiğine inanamazsın. çevremdeki insanlardan biliyorum. ama iyi beslen iyi uyu ve bol bol su iç.

0|1
    0|0
    • Maşallah. Kilo almana sevindim şahsen çünkü o psikolojiyi biliyorum. Ve bilgilendirdiğin içinde çok teşekkürler bunları dikkate alacağım

• İştah sıkıntısı var abi ya. Onu çözemedim bir tek. Sigara filan hiç kullanmam

• mideni genişletmen lazım. günde 6 ögün yemelisin. araögünlerde kuruyemiş, muz, kek tüketebilirsin mesela. kahvaltı yapmıyosan bu iş yatar zaten kesinlikle kahvaltı şart. sigarada içmiyosun iştahın iyi olması lazım aslında. senin günde ortalama 3500 kalori alman lazım kilo alman için. yediginin içtiğinin kalorisini tut o zaman daha istekli oluyosun

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Boy harika ama kilo gerçekten çok az

0|1
    0|0
    • Bacım az olduğunu biliyorum ama bu psikolojik travmayı nasıl yenebilirim. Yani moral bozmak gerekir mi :/

• Çok ye mesela kardeş sık sık ve çok ye senin yaptıgın çok güzel ve inşallah işe yarar moralini bozma Allah sabır veriyor.

0|1
    0|0
    • Aynen sabır işi daha genciz , en azından sağlığımız yerinde çok şükür. Teşekkürler destek çıktığın için

• halledersin üzülme

0|1
    0|0
    • inşallah bacım. Spordaki hocalarda diyor bu kadar strese sokma diye ama işte , yakışmıyor bu yüreğe zayıflık. :(

• En aşağı 70-75 olman lazım yaklaşımımda herhangi olumsuz bir şey olmaz kilo alsan apalaklaşırsın çok güzel olursun

0|1
    0|0
    • biraz zaman ve azim meselesi. Teşekkürler olumlu yorumun için. inşallah faydasını görürüm ya çok üzülüyorum çünkü

• Düzelir ama dikkat etmelisin. Kilo alıyım derken fazla ve gereksiz yağlar sağlığın açısından tehdit de oluşturabilir unutmaa ;)

0|1
    0|0
    • Yok ona göre beslenme planı ayarladım , günlük besin öğünümü arttırdım. Ama zayıflık bozuyor insanın moralini. Arkadaşlar bozma diyor deymez bu yüreğe üzülmek ama ah bir anlasan ah :(

Erkekler Ne Diyor 4

• eger kalorisi yuksek besinler tuketiyosan alabilirsin spor salonundaki hocalar soyler zaten sana ben de 1.80 boy 58dim 2 hafta once şu an 61 kiloyum

0|1
    0|0
  • Çözümü bulmuşsun işte spor. yavas yavaş istediğin olur. bnde spor ypıyrm istedğim gibi olmaya basladı

0|0
    0|0
  • Tabi ki sporun faydasi olacak. Bu olayi spordan baska bisey cozemez diye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • oha l*n 170 boy 51 kg yim pazartesi spora başlıycam sennki baya baya zayıflık hacı

0|0
    0|0
    • Evet spora gidiyorum takma diyorlar zamanla düzelir. Stres yaparsan düzelmez diyorlar ama işte... :((

• Sana tavsiyem kilo aldırıcı hap ilaç felan alma

• Yok almıyorum zaten. Sonu pişmanlıktır biliyorum , önerdiler ama yok dedim

Yükleniyor...