L-carnitin ilacını kulanan insanlar kilo vere bilir mi? ne zaman kulanılması iyidir ve her gün kaç tane?

Beb turk deyilim kelemeleri yanlis yazmis olabilirim Müritz bakmayin :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle o tip şeylerde yağ yakıcılarda mantık şudur : senin vücudunda yap yakan bir merkez var burada hergün 400 kalori yakılır hareket etsende etmesen de bu yağları oraya götüren bir madden vardır mesela günde 4 kilo götürüyosa L Carnitine kullandığında 8 götürür mantığı budur. Bu L Carnitinler 2 grupta ayrılır spor öncesi ve sonrası gibisinden genelde öncesi tercih edilir ki en etkilsi budur aynı şekilde 2 çeşidi var bunlar sıvı ve hap şeklinde hap olanı yarım saat önce içersin anca etki gösterir sıvı olanı içtikten sonra ise hemen etkisini gösterir ama bunu koşu ile spor ile desteklemelisin bunu içtikten sonra yatıyım oturduğum yerden zayıflıyım diye birşey düşünme fazla etkisi olmaz metabolizmayı hızlandırmalısın güzel bir marka istersen sana tavsiye verebilirim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• l carnitin ilaç değildir sadece bitkisel kökenli destekleyicidir. yani l carnitin alarak zayıflayamazsın. l carnitin şunu yapar diyelim spor yaparak 5 kilo yaktın bunun 3 kilosu yağ,2 kilosu kas diyelim. l carnitin kullanırsın bu oran değişir yine 5 kilo verirsin ama 4 kilosu yağ 1 kilosu kas olur

yani esas olarak işe yaradığı şey yağ yakımını arttırmaktır.

peki nasıl kullnılır. sıvı olanalr spordan 15-20 dak önce kapsüllerde 30-40 dak önce alınmalı. düzenli spor yapılmıyorsa alınmamalı

1|0
    0|0
  • Zayıflama ilacı değildir farklıdır sporcu ilacıdır ve etkilidir sıvısını tercih etmelisin :) suppşementler. com da bulabilirisn ayrıca takıldığını onlara sorabilirsin

0|0
    1|0
  • L-carnitine ürünü yağ yakımına çoğu insanda yardım etmez, bazı deneklerde çok az (kayda değer değil) miktarda yağ yakımını artırdığı gözlenmiştir. Vücut ısısını artıran zararsız, ayrıca yağ yakımına olmasa bile başka şeylere biraz faydası bulunan bir ürün olduğundan, satılmaktadır. Kârı yüksek bir ürün olduğundan firmalar tarafından ön plana çıkarılmaktadır. Başarılar.

0|0
    0|0
  • Düzenli sporla birlikte alınan bir maddedir vücutta zaten doğal olarak bulunur fakat fazlası alınınca daha iyi yağ yakımı ve performans artışı gözlemiştir spordan yarım saat önce multipower ın tablet olan versiyonunu kullanabilirsin sıvıydı oydu suydu buydu aldırma ikisinide kullandım tablet olanı daha etkili :)

0|0
    0|0
  • Nesin peki merak ettim hangi dil?

1|0
    0|0
  • ilaç içerek zayıflamayın ya sonra eşek cennetine gidersiniz. eşek cenneti = ass paradise

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• l-carnitinin sıvısını kullanıyorum ve gercekten faydasını gördüm. Antremandan önce 30 ml antremandan sonrada 30 ml olmak üzere günde 60 ml alınıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...