Arkadaşlar birden fazla sorum var bakın lütfen?

benim vücudum 87-74-94 bacaklarım kalın. ve ben bacak hareketlerine başlamıştım. ilkbaşlarda yapıyodum ama şimdi elimin ayağımın canı kesiliyo bayılacak gibi oluyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

Güncellemeler:
gerçekten yaptığınız espriler komik. dalga geçenler, inşallah benden beter olursunuz

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bacakların kalınsa eger kardiyo agırlıklı calısman lazım neden bacak hareketi yapıyorsunki üstünde yag tabakası varsa bacagın oldugundanda kalın gözükür umarım başarırsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Spordan 1-2 saat önce karbonhidrat al enerji yoksa tabi ki bayılacak gibi olursun. aç aç gitme bir buçuk saat öncesinden felan birşeyler tüket. Sporddan önceki hayatın da biraz tembelsen 1-2 hafta böyle olur. Sonra biraz forma girersin

1|0
    0|0
  • Düzgün beslenmiyorsan olabilir belki ya da başka problemin rahatsızlığın varsa. Doktora gidip kan sayımı idrar tahlili falan yaptırabilirsin en iyi çözüm.

1|0
    0|0
  • spor salonlarına flan gitmeni tavsiye ederim hem kilo falan vermek için hemde fit bir vücuda sahip olursun. kilo vermek istiyorsan en güzel yöntem yağları kasa çevirmek

1|0
    0|0
    • neden elim ayağım titremeye başlıyor. önceden öyle birşey olmuyodu :(

• tutmuyorum. birdaha deniyim. ama vücudum yeterince ısınmıştı.

• en güzeli bir spor salouna gidip sana uygun olarak hazırlanmış bir programla yapmak hem faydasını görürsün hemde daha fit vücudun olur kilo vermen hızlanır ve sabit bir kiloda kalırsın

• Blmiorum ama hstaneye git bnce

1|0
    0|0
  • Sporun faydasınu görmeye başladığın an zorlandığını hissettiğin andır. Sakın bırakma.

1|0
    0|0
  • roberto carlos gibi mi?

0|0
    0|0
  • ıyyyyy o nebiçim ölçü gıız.. olurmu öyle ölçü

0|0
    0|0
    • bir yardım etseydin. çokmu kötü ya :(

• benimki sırf yağ değil. sıkılaşmak için yapıyorum hareketleri. biranda kilo vermiştim ve çok pişmanım Ç8

• işte bilinçsizce kilo vermenin zararları.. ah ah siz yokmusunuz. bir uzmana gitmek bu kadarmı zor..

• Hmmmmm

0|0
    0|0
  • Mineral eksikliği olabilir. Çalışmalarını hafif ve çok tekrar yaparsan daha verim alırsn.

0|0
    0|0
  • ozman yapmaya saglıgına zarar verirsin

1|0
    0|0
    • elim ayağım titriyor başım felan dönüyor.

• eeeee yapma zararı olur bak sana sylim canım

Kızlar Ne Diyor 1

• alisma surecindesin boyle hissedince kendini biraz daha zorla cunku zorlamazsan bir sonuca ulasamazsin bir sure sonra alisirsin zaten

1|1
    0|0
    • önceden iyi yapıyordum birsüre ara verdim fakat gerçekten çok zorluyorum bayılacak adar oluyorum. yürüyemiyorum bile okadar

• iste şu an zorlanmanin nedeni o verdigin ara. bikac gune alisirsin yeniden rahatca yaparsin

• umarım :/

Yükleniyor...