Arkadaşlar kimin öldüğünü duysam onların bana hep rüyamda selam söylediğini görüyorum neden?

arkadaşlar kimin öldüğünü duysam bilsem..onların bana hep rüyamda selam söylediğini görüyorum neden

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Korkudan gözümü kapatamam ben olsam :S

0|0
    0|0
    • yaa bilmiyorum yaa...bak bitane anlatayım..biri vefat ettiğini duyduğumda selam olsun ona dediğimde aleyküm selam diye ses gelir bana

• :D inanmadım olmaz öyle şeyler...

• Ben yargılayamam onu bu zamana kadar çok şey gördüm artık susuyorum ama senin durumunda onunki gibi hiç sağlıklı değil .

Kızlar Ne Diyor 3

• ilginç..olabilir

0|0
    1|0
  • Anam tırstım:S 6. hissin 3. gözün falan açılmış:(

0|1
    0|0
    • Vefat edenlerden kimseye zarar gelmez.3 ay mezarlıklarda çalıştım.Maneviyatı çok yüksek bir yer ama vefat edenlere yaşayanların saygı göstermediklerini gördüm.

• Hepimizi bir şekilde bir son bekliyor.Hayırlısı olsun.Kimseyi korkutmak gibi bir niyetimiz yoktur.

• psikolojik.

0|0
    0|0
    • hadi gözlerimle ölüleri gördüm desem neyse rüyada görüyom sen hiç rüya görmüyon mu...rüyayı her gören psikolojik olmaz gelmeyin bana böyle yorumlarla

• keyfin bilir

• amann öffff

Erkekler Ne Diyor 3

• ya ruyada olenın senı cgrması selam gondermesı falan hayra yorulmaz sıra sana geldı gıbı bısı derdı rahmetlı anneannem ama ne derece saglklıdır bu bılmem yonede dıkkatlı ol derım

0|0
    0|0
    • yaaa tek bir ölüden değil kimi öldü görsem duysam onlar selam eyliyor bana...ne zaman biri ölse Alalh rahmet eylesin selamün aleyküm diyorum ve o an rüyamda aleyküm selam diye bir ses geliyor

• nasıl bir ruhani üç harfli gibi mi

• aynen oyle hacı

• Yaratan bilir.ama bence güzel birşey mezarlıkları ziyaret ederken selam verip almak gibi.belkide hayırlara vesiledir.çünkü merhaba naber diye selam almıyorsun.Selam Dini bir selam

1|0
    0|0
    • korkmuyorum ama bu tür olayların olması neden onu anlamıyorum...bi de kolları bağlı bir şekilde önümde eğilip aleyküm selam diyorlar ve başlarında beyaz bir kapşon ve ayaklarının olmadığını görüyorum rüyamda

• Ben şaka yapmıyorum.onlara ölüde demiyorum.Öteki dünyaya göç etmiş insanlar tabiki onları sende şu an yaşıyorsun bende .

• ok

• Ölenlerin etkisi altında kalmışsın sanırım.

0|0
    0|0
    • yok ya duymadıklarım olduğunda o kişilerin akrabaları ile karşılaşıyorum ve onlara söylüyorum..ve o anda kim öldü diye soruyorum onlarda böyle böyle dediklerini duyuyorum...

Yükleniyor...