Dövüş kursuna gitmk istiyorum. Sizce?

Herkesin de bildiği biz kızlar sürekli igrenç şeylere maruz kalıyoruz. Bn de kendimi korumak maksadıyla dövüş kursuna giteye karar verdim. Sapıga sağlam bir yumruk ve uçan bir tekmeyi en etkili şekilde yapıştırablmem için sizce hangi dövüşe gitmeliyim?

0|0
4|53

En İyi Erkek Görüşü

• Bir bayan olarak avantajlısınız çünkü bir erkeğe göre daha seri ve atik olabilirsiniz o yüzden kickbox, muay thai, wing tsun, taekwondo gibi branşlarda başarılı olursanız çoğu erkeğe karşı koyabilirsiniz ama tabi bu hemen olacak bir iş değil en az 6 ay ile 1 yıl (sizin beceri ve tekniğinize göre bu süre değişebilir.) gibi bir sürede yeterince tekniği oturtmuş olursunuz özellikle kuşak olarak en üst ya da en üstün bir kademe altına geldiğinizde kolaylıkla karşı koyabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim bunu bir erkekten duyduguma çok sevindim:)

• Rica ederim :) Sporda erkek kadın ayrımı olmaz ayrıca :)

Erkekler Ne Diyor 52

• Helal olsun işte tecavüz ve tacizler hep erkeklerin kendini üstün görüp kadınları aciz görmelerinden kaynaklanır birde ayrıca vücutta çalış omuzların geniş kolların hafif kaslı durursa birde atik ve seri atak yaparsanız erkekler gölgenizden kaçar o yüzden kararınızı tebrik ederim kadınlar güçsüz değildir ama kadını güçsüz gösteren gene kadının kendisidir yani sırf güzel olayım diye çıt kırıldım olup dekolteli şeyler giyip etrafta dolaşırsanız erkekler sizi güçsüz sanar halbuki hiç 2 yıl body çalışmış 20 ila 30 yaşındaki bir erkek tecavüze uğramışmı?

1|0
    0|0
    • Helal olsun sizi canı gönüldn tebrik ediyorm keşke herkes sizin gibi düşünse

• rica ederim Allah hepimizi bir cümle şeytani olandan ve şeytana uymuş olanlardan korusun ve bize hidayetini bağışlasın.

• Amin inş

• kesinlikle gitmelisin
    ama sevigline yaparsan ilişkin biter

0|0
    0|0
  • Dövüş kursu diye bir yer yoktur. Savunma sporları için kurslara gidebilirsin. Fakat unutma en iyi taktik kaçmaktır, atletizm sporu yapmak senin için daha iyi.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim yanlışımı düzelttiginz için bay sözlük. atletizm ne alaka?

• Bana yapılan sapıklgn cezasnı ödetmk isterim kaçmk yakışmaz bana

• Denk getirirse tek yumrukla devrilirsin. Sana iyilik yapıyorum, yoksa iti uğursuzu koruduğumdan değil.

• Saglam bir yumruk cakabilmen icin o dalda 5-10 sene ugrasman lazim ki bence sallla. Aikidoya yonel hareketler kendini savunmaya yonelik ama oyle basit horundugune bakma bunda artistlik hareketler yok belki ama ayni anda 4-5 kisi ile dovusebiliyosun. Ve bazi kitleme harekwrtleri var adam bisey yapamiyo. Ama sen adama gicik gittin kitledugin yeri genelde kol bir uc dort santim daha hareket ettirerek catirt diye kirabiliyosun. Sen tekvando bilmem ne ile hic ugrasma. Aikidonjn bir ozellogi yasa bakmamasi 10 yasindaki bir cocuk aikido biliyosa biraz ona yumruk atamazsin ^^

0|0
    0|0
    • Hadi ya ciddi msn. süper kesinlkle araştıracagm

• Çok teşekkür ederim yorumda bulundugun için

• bileginle ve tekmenle ezecegin yerdeyüreginle ezmeyi dene bence daha etkili olur. şiddet sonundayine şiddeti dogurur. boş dövüş sanatını ögrenme

0|0
    0|0
    • Öküz bir erkeği nasıl yüreğmle ezeblirim?

• öküz bir erkegi yumrugunla ezmeye çalışırken bu arada boynuzdarbesi yemende mümkün. öküzleride ezmenin bir yolu vardır mutlaka

• Varsa paylaşablr msn bilmiş olayım

• o uçan tekme işini bir geç spora gidince bir anda bruce lee olmayacaksın. efendi gibi teknik öğren bır kadın olarak cok guclu kolların oldugunu sanmıyorum bu nedenle gucten ziyade teknik beceriyle rakibini alt etmelisin. yanı boks muay thai vs sana uygun değil kendini korumak için brazillian juı jitsu veya wing tsun öğren

0|0
    0|0
  • Kick Boks

0|0
    0|0
  • Bir çok dövüş sporuyla uğraştığımdan dolayı sana verebileeğim en iyi tavsiye kickbox veya muaytai olur. hem fiziğini sıkılaştırır hem vücudunu kuvvetlendirirsin hemde o dediklerini yaparsın. çok sexi kickboxcu bayan tanıdıklarım var bir taşla 2 kuş yani ;)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim:) mantıklı

• bunlar bişey bilmio
    en iyi capoeira. ve gri turuncu kuşagım. git bileklerin saglamlasır ve hızın artar. beklenmedik atak yaparsınn

0|0
    0|0
    • Hadi ya emin msn?

• elbette hızlı yapıldıgı taktirde rakip olayı çözemez. ama hızlı yapman lazım internnet vidiosu var bakbi. brezilyalı kölerin savunma sanatıydı bu önceden

• Çok saol arastiricam

• Çok fazla fantastik film izlediğini düşünüyorum :)
    öyle birkaç günde o yeteneğe ulaşamassın en az 1 yıl kadar bir süre boyunca sağlam bir eğitim alman lazım. Spor dalı olarakta boks veya kickboksu sana önerebilirim.

0|0
    0|0
    • Bir yıl katlanrm sorun değil yeter ki sapığı döveyim. evet fantastik filmlere bayılırm:))

• tamam çok teşekkür ederim:))

• rica ederim :)

• Sıkılaşmak ve fit kalmak açısından da avantajın olmasını istiyorsan kick box deneyebilirsin, ciddi anlamda kalori yaktırıyor

0|0
    0|0
  • Ben 18 ay gittim tekvandoya gayet tecrübeliyim. emin ol sen bir kız olarak 3 yıl gitsen de yetişkiin bir erkeğe kolay kolay güç yetiremezsin. sana tavsiyem:biber gazı :)

0|0
    0|0
    • Elektroşok ve biber gazı taşıyorm zatn. ama hiçbiri dövüşmk kadar zevk vermio. bn istedkten sonra her erkeği alt ederm

• Tabii ki var. ama erkeklerin güclü olduğu da gercek o açıdan dedim zor diye

• Peki teşekkür ederim yorumda bulundugun için

• iğrenç bişeye mağruz kaldığın için değilde vücudunun şekillenmesi için gidebilirsin dövüş kursuna, kursta öğrendiğin teknikler bir sapığı dövmene yetmez : )

0|0
    0|0
    • Niye yetmiyecekmş?

• tamam sen git dövüş kursuna, öğren ama yinede dövüşmene güvenme, gaz taşı

• tamam

• Hey maşallah

0|0
    0|0
  • Şahsen şöyle söyleyeyim, Muay Thai yapıyorum, salondaki kızları öyle bir yetiştirmiş ki hoca, bir erkeğin laf atması için yürek yemiş olması lazım. Çok fena Ağız Yüz patlatırlar.

0|0
    0|0
    • Hadi yaa:)) çok mutlu oldm buna tam istediğim şekil. çok teşekkür ederim.

• Rica ederim. Başlarda biraz zorlanacaksın, karın ağrıların bacak ağrıların çok olacak. Ama inan bir kaç ay yap bu sporu, ring deneyimin de olsun, rahat rahat adam döversin :)

• :DD inş sonunda hayallerime kavuşacagm.

• şiddetin her türlüsüne karşıyız biz sapıklar olarak :P

0|0
    0|0
    • Tabi tabi. türkiyede koca dayagndn ölen kadınları görmüyosn herhalde

• haklarını savunuyor olmam demek sapıklık yaacağım anlamına mı gelyo :) kalbımı kırdın hadi affetr kendınıde :)

• Erkeklere karşı kendimi affettirmem prensibimdir :)

• farketmez hepsi olur. Kocanıda döversin sen şimdi :))

0|0
    0|0
    • Tabiiki de. hep onlar mı kadınları dövecek biraz da biz dövelm

• site sapık ben sapık olmasam ne yazar :)) espiride mi yapmıyacaz ya buna sapıklık diyorsan sen oho ho.

• Böyle esprilerden hoşlanmıyorm

• Kickboxa git :D

O sapık ve abazalara benim yerime de bir iki tane yumruk ve tekme vur :D

0|0
    0|0
    • Seve seve yaparm gözün arkada kalmasn:)

• Teşekkür ederim :)
      O ellerin ve ayakların dert görmesin :D

• Aikido...

0|0
    0|0
  • değişik bir karar?

0|0
    0|0
  • boksa basla en hızlı onda yol katedersın sonra jujıtsu veya kıckboks devam et

0|0
    0|0
  • Tabiki gidebilirsin ama ondan daha etkili yöntemler var. Mesela göz yaşartan spreyler:)

0|0
    0|0
    • Tamam da hiçbiri dövmk kadar zevk vermio

• Oldu artık siyah kuşağınızıda ben takarım :D

• :DD

• gel sana kafa atmayı öğreteyim tamamdır ya :D

0|0
    0|0
  • Wing chun öneririm kendimde 1 yıl yaptım aşırı fark ediyor

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) araştıracgm bunu

• Bende burdur a gidicem üni için orada varsa devam edicem yoksa başka bir spor düşünüyorum en azından sağlık için spor :)

• Ksnlkle

• muay thaiye git.

0|0
    0|0
    • ben 2 sene taekwando 1 sene sokak dövüşü 3 senedirde kick box ve muay thai yapıyorum ;) bu işlte tecrübeliyim bana ölöçülerini söylersen daha sağlıkl ıyardımcı olurum benim boyum 190

• Çok ama çok teşekkür ederim üşenmeden bu kadar yazıyı yazdgn için.. yazdklarına göre muay thaiye gtmem daha mantıklı

• AYNEN KESİNLİKLE.

• Tekwandoya gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Aynen muay thai ye git bulundugun sehirde en az 10 salonn vardir

0|0
    0|0
  • bende gitmeyi çok istiyorum. çünkü kavga etmek istiyorum.

0|0
    0|0
    • İnş gideblrsin ki bunu kadınlara karşı kullanma da

• kullanmam ama siz benden durduk yere nefret ettikçe sözlü kavga başlatırım kalbiniz kırarım. daha beni tanımadan etmeden kin besliyosunuz. amaç ne sizin? ölüp gitsem arkamdan kına yakarsınız. puuh

• şiddet kötü :)

0|0
    0|0
    • Laf attmak, süzemek güzel dimi

• nasıl insanlar varmış öyle otobüsde hadi onları boşver şoför tam bir...

• Ksnlkle

• Kadıns en çok yakışan, hatta bir kadının icadı, wing chun.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı düşüncelerle bende istiyorum dövüş kursuna gitmek. Ama benim içimde silah kullanma isteği de var. :D Onu da öğrenmek istiyorum. Yani sapıklar falan olmasa bile öğrenmek istiyorum içimde bir dürtü gibi -_-

0|0
    0|0
    • Aynen bende silah kullanmk isterm de elimden bir kaza çıkar da bir adamı öldürürsem hayatm kayar be riskli o

• Yok ya eğitimini o yüzden almak istiyorum zaten. bir kaza çıkmasın diye :D Sinirli bir anında uzaktan atış yap bak nasıl iyi hissettiriyor

• :DD haklısın inş o da olur

• Ben kendim ögrendim. Vur bir sekilde gitsin.

0|0
    0|0
  • kickbox olabilir bence

0|0
    0|0
    • çogunluk kickbox diyo. teşekkür ederm

• 6 -14 yaşları arasında dayım tarafından aikido ve serbest dövüş eğitimi aldım. İlk başta yerden yere düşünce canın pek bir yanıyor. dayak yemeden atmak öğrenilmezmiş :D insanın öz dayısı böyle döver mi ya :D

0|0
    0|0
    • :DD çok şanslısn yaa keşke benim de böyle bir dayım olsaydi.

• çok erkek dövdüm de üzülüyosun cidden :D şaka yapmıyorum ama dalma öyle birden erkek sonuçta denk getirirse fena acıtır :D

• :DDD helal olsn inş bn de snn gibi olablrim

Yükleniyor...