Kızın bu tavrının mantığını anlayamıyorum, ne yapıyor sezca?

birkızla burada tanışıyorsun ve ilk o bana özelden mesaj atıyor sonra iş msn taşınıyor resım göndermeler şarkı göndermeler şiir göndermeler ve o gönderiyor şiirler şarkıları ve sonra tlf no nu veriyorsun arıyor ama özelden 45 dk aralıksız konuşuyorsun gülüşmeler geyikler bitmiyor birtürlü sonra dakkam az kapatmam gerek diyor ve aradan 9 gün geciyor ne telefon ne mesaj ne msn ayrıca buradaki hasbına dahi girmiyor tama ögernci yeni ev tutdu evde internet yok belki dakkası yok ve finalleri var yaz okulu var ama yok arkadaş insan bisey yapar bu tavrın mantıgını anlayamıyorum sizce neyapıyor ne yapmak istiyor

Güncellemeler:
bugün tam 10 gün oldu hala ses yok

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Konusmak istemese bahane olarak dakkam yok demezdi kardes. emin ol daha çok üstüne düşerdi. en kısa zamanda sana geri dönecektir... Madem bahsettiğin arkadasın mazeretlerini biliyosun hoş karsılamak zorundasın :) biraz pozitiff... her mesaj atmayan kötü olcak değil ya. hem gece gece daha pozitif olmaya calısmalısın :)

0|1
    0|0
    • endişeleniyorum yer istanbul yanlız başına yaşıyor ve konuştugumuz 3 /////4 gün boyunca tonla ortak zevklerimiz var bırakmak - boşlamak - umursamamak - istemiyorum bu kızı

• teşekürler arkadaş

• asıl ben teşekkür ederim :))

Kızlar Ne Diyor 5

• vur kaç diyoruz biz buna.umutlandırıp çekip gitmek :/

0|0
    0|0
    • Bi Bakıma Terörist'siniz yani .

• erkekler çok yapar bunu ondan bir adı olmalıydı...bir bakıma erkekler (bazıları) terörist yani...

• o anlık can sıkıntısındaki boşluğu seninle değerlendirip kendini rahatlatıp hayatına hiçbir fark yokmuş gibi devam etmiş olay bu

0|0
    0|0
  • Bence hiç ciddiye alma.Herkese de hemen güvenme.

0|0
    0|0
  • kim kimi o kadar ciddiye aıyo ki burda ?sana ne desem boş şuan açıkçası.belki o gün sıkıldığı için konuşmuştur..kafana takma

0|0
    0|0
  • kızz biraz eğlenmek isdedi hrlde :\

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Panpa seni özelden araması zaten hayatına müdahil etmeyeceğini göstermiş.Kesin başka birine gitmiştir o , sende paçavra modunda kalmışsın.

0|0
    0|0
  • yenı tanısmısısnınız ve onun hıcbırseyı degılsın daha . . . donus yapıcaktır...

0|0
    0|0
  • seni paçavra gibi kullanmış

0|0
    1|0
Yükleniyor...