Boks mu kickboks mu?

Beni boks ya da kickboks a yazdiracaklar biraz kendimi savunmayi ogrenmem icin yuzune 1-2 yumruk ye dediler hangisi daha iyidir? duzgun aciklayici cevaplara +1

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• kickboks bende yeni başladım :)

0|1
    0|0
  • küçükken kick boks'a gitmiş biri olarak kick boks'u öneririm. hem tekme hem yumru bence çok daha faydalı :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kıck boks bence kanks

0|1
    0|0
  • kickboks önerimdir tekmeler uzun mesafede daha etkili olur ve yumruk yme riskin daha azdır yani sokak için söylüyorum ama imkanım olsa jeet kune do yapmak isterim

0|1
    0|0
  • Boks biraz daha hantal sporu gibi ya adamlar iri ama kum torbası gibi oluyo bir esneklik estetik yok vücutlarında. Kickboksu severim daha zevkli bence.

0|1
    0|0
  • Kickbox kesinlikle çünkü hem tekme hemde yumruk. Hemde yeteneği kickbox daha fazla geliştirir

0|1
    0|0
  • Muay thai diz dirsek low kickler sokagi daha fazla andiriyo. O yuzden onlari salla bosu bosuna yumruk yersen kendine zarar vermekten baska biseye yaramaz bu. Muay thai yi oneririm (antremanda bol bol yumruk yersin ) :D:D

0|1
    0|0
    • Muay thai low kick falan kufurmu ediyon

• hareketlerin isimleri galibada muay falan nasi ezberledin bunlari * :D

• Muay thai tıpki kickbox gibi bir dovus sporu low kickte baldira atilan tekme

• Boks ağır adam işi kickboks seri ve dayanıklılığı arttıran bir spor ayrıca kickboks ta öğreneceğin tekme ve blok şekilleriyle karşındakini kendine yaklaştırmadan hırpalayabilir , ağır hasarlarla durdurabilirsin

0|1
    0|0
  • İkiside iyidir. Kariyer düşünüyorsan boks yap derim geçici olarak yapmak istıyorsan kıck boks

0|1
    0|0
  • MMA .

0|0
    0|1
  • kick boks. hem alt hep üst tarafını kullandığın için

0|1
    0|0
  • tarhana çorbası..

0|0
    0|2
  • En iyisi muay thai hepsinin karması