Hayatınızda yaptığınız yanlışlar var mı?

Bazen yanlış insanı sevmeden doğru insanı bulamazsın, derler. Bu söze katılıyorum sanırım. Mesela yanlış kişilerle arkadaş olmasaydım dostluğun ne demek olduğunu bilemezdim,asla gerçek bir dosta sahip olmazdım. Mesela özlediğimiz birileri olmasa sevginin değerini anlayamayız. Sizin hayatınızda da yaptığınız ama pişman olmadığınız yanlışlarınız var mı? Ya da pişman olduklarınız?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• evet oldu çok değer vermiştim.sonra bunun pişmanlığını yaşadım ama hakkaten haklısın çok şey öğretti bu yanlış ilişki bana:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç yanlış kişilerle arkadaş olmadım hep seçiciydim , stabilize dostluklarım mevcuttur benim .yanlışlarımla mutluyum nadir yapsam da ...

0|0
    1|0
    • nasıl anlayabiliyorsun senin için doğru arkadaş olduğunu, bana tavsiye verebilir misin :(

• Tanışdığında hemen kanka olma az bekle hareketlerini tavırlarını çevresiyle işletişimini çevresinin ona olan güvenini ölç .Sende hemen güvenme %20 ile başla tutumuna göre güvenini arttır .Herşeyini anlatma hemen içini açma ...

• ben de dostluk konusunda çok hatalar yaptım buraya yazsam roman olur ama çokta iyi oldu güzel oldu tecrübe edindim çnkü

0|0
    0|0
    • bu konuda en çok kızlar yanılıyor sanırım çünkü biz erkekler gibi bazı konularda vurdum duymaz olmayı bilmiyoruz

• kesinlikle haklısın

Yükleniyor...