Herkes bana bakıyormuş gibi hissediyorum.

Dışarıda yolda yürürken sanki herkes göz ucuyla bana bakıyormuş gibi hissediyorum. Beni inceliyorlar sanki. Bunun nedeni nedir? Bu huydan nasıl kurtulabilirim?

Güncellemeler:
Tamam ilk adımımı atıyorum gizliyi kaldırarak.

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Böyle hissetmenin tek nedeni kendini çok iyi hissettiğni zaman karşındaki insanlarında bunu farkettiklerini düşündüğün için baktıklarını düşünebilirsin ya da kıendine güvenin yoksa hep kötü olduğunu düşünüyorsan eleştiriyorsan oyuzdende böyle bir hisse kapılıyor olabilirsin.Ama geçici bir durum bu.Yoğunlaşmazsan insanlara kafandan basit bir şekilde atabilirsin bunu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 11

• -kendini dünyanın merkezi gibi düşünme,

-etrafınla ilgilen,

-yürürken sen de doğal bir şekilde etrafına bak, insanlara bak.

-bu sendeki biraz öz güven eksikliğine benziyor. zamanla geçer.

-kendinden emin ol. kendinden emin olmasan bile öyle görün.

0|1
    0|0
  • sosyal fobinin belirtilerinden biri gibi duruyor. çekingen utangaç biri misin ?

0|1
    0|0
    • anormal olanda bu çekingen biri değilim aksine yüzsüz bile sayılabilirim.

• klinik bir vaka. amatörce, kimsenin işi mi yok sana bakacak. hem baksa nolur. banka falan soydunda mı yazıyorsun bunları..

0|0
    0|1
  • sosyal fobi yada antisosyal kişilik bozukluğun olabilir...bir psikologla görüş istersen...

0|1
    0|0
  • Kendinde bakılacak bir şey buluyr musun, fiziksel bir gariplik ya da uçuk giyim tarzı ve saire?

0|1
    0|0
    • aslında çirkin sayılırım.

• yok hayır normalinden.

• O zaman sen kendi kendine işkilleniyorsun paşam. Bir psikoloğa görün; ciddi bir sorun haline gelmeden kurtul şu hislerden.

• sadece yolda yürürkenmi bakıyolar ? cafede filan otururkende bakıyolarmı :) ?

0|1
    0|0
    • her zaman. baktıklarını sanmıyorum ama öyle hissediyorum.

• kardeş o zaman bi psikolağa görün. bormal değil öyle hissetmen

• Paranoyak olmadan önceki son sözler sanki bunlar.

0|0
    0|1
  • brad sen misin? haa yok değilsen herkese baktiklari kadar bakiyorlardir bosuna garipseme

0|0
    1|3
  • dostum ileri derecede bunlar aklından geçiyorsa doktora git geç olmadan, bunlar psikotik bozukluk, şizofreni gibi hastalıkların belirtisi olabilir.

0|0
    0|0
    • psikiyatriste mi psikoloğa mı gitmeliyim?

• dediğim gibi çok fazla aklından geçiyorsa, seni tanıdıklarını falan düşünüyorsan, izlendiğini düşünüyorsan psikiyatriste git, bunlar yoksa hafif düşüncelerse psikoloğa gidebilirsin.

• ya iki dk once açıktı niye gizledin ki

0|0
    0|0
  • sende sosyal fobi var aynı durum bendede var kalabalık ortamları sevmiyorsan hele tam bir sosyal fobiksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...