Futboldan hiç anlamıyorum, benim gibi biri hakkında ne düşünürsünüz kızlar?

Ben, futboldan, futbol muhabbetinden hiç anlamıyorum:(( kızlar benim gibi biri hakkında ne düşünürsünüz? Aaa aysoooo, bu cucuk nasıl bi erkek, fotboldan hiç anlamıyoo:(( vs. hakkımda dedikodu yaparlar mı?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili dostum, futboldan anlamak icin erman toroglu olmaya gerek yok. Sanki erkeklerin coğu anliyo mu saniyorsun. Ben de anlamiyorum:)) ortaya karışık yapıyorum millet anladigimi saniyor:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yoo saçma herkesin ilgi alanı farklıdır sen de farklı alanlarda kendi kulvarında sergile kendini dert ettiğin şeye bak

0|0
    0|0
  • Aklı olan yapmasın,ilgini cekmiyorsa cekmiyordur millete ne.Ama ben besyo okudugum için seni kınayabilirim:P Şaka bir yana dedikodu yaparlarsa da yapsınlar,boş ver.

0|0
    0|0
  • ohhh be futbolla ılglısı olamayan bı erkekte warmıs demekkı derler:DD: benım erkek arkadsımnda futbolla arası yoktur cok guzelo bısey emın ol :D

0|0
    0|0
  • benim sevgilim anlamıyo dert değil ya maç izlemeyiz ne güzel işte:) anlamasın

0|0
    0|0
  • Futboldan ilgilenmesini tercih ederm :D ben seviyorum sahsen.

0|0
    0|0
  • Tam istedigim gibi cok hoş.

0|0
    0|0
  • Ben hiç sevmem :(

0|0
    0|0
  • fanatik olucagina anlamamasi daha iyidir

0|0
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz hoşlanmıyo olman normal bence

0|0
    0|0
  • Birçok kızın arayıp da bulamadığı şey. Ben çok severim futboldan anlamayan erkekleri şahsen, sevgilimin de hiç alakası yoktur. :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben futbol oynarım ama sohbetlerinden nefret ederim bırak ne düşünürlerse düşünsünler sen onlara ayak uydurcana onlar sana uydursun ayrıca kızlar futbol sevmeyeni daha çok seviyo sevginin yarısı futbola gitse diğer yarısı kıza kalır ama futbol sevmezsen tüm sevgin kıza gider bu kızların işine gelir daha.

0|0
    0|0
  • kızların aradığı erkeksin

0|0
    0|0
  • aynı taraftayız :)

0|0
    0|0
  • Futbolsuz bir hayat düşünemiyorum ! Sezon bir an önce başlasın diye günleri sayıyorum..İyi ki varsın futbol...I love football <3..Sana ve senin gibi erkeklerede saygı duyuyorum kardeş..

0|0
    0|0
  • benim yakın arkadaşlarımdan birisi de öyle bugüne kadar hiç bir spor ilgisini çekmemiş. sadece kızların hoşuna giden şeyleri yapmış. gitar, bowling, bilardoya ilgisi var ve kızlar onun bu hallinden çok memnun :)

0|0
    0|0
  • Çogu kızın hosuna bıle gıder :) cogu kız sevmedıgıne gore futbolu :)

0|0
    0|0
  • çoğu kız senin gibi erkeği mumla arar:)şahsen ben çok aşırı düşkün olduğumdan işim zor

0|0
    0|0
  • olabilir saygı duymak lazım bı erkek futboldan ılla ılgılencek dıye bısey yok

0|0
    0|0
  • Vurabileceğin bir topun yoksa vurulmayı hak ediyorsun. Dedikodunu yaparlar mümkündür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...