• Sor
  • Bence

Zayıflama hapları işe yarıyor mu?

Kullananlar tavsiye eder mi, bilgi sahibi olan var mı? Çok fazla hap var, hangisi en iyisi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• İşe yarayan bir zayıflama hapı görmedim ya da duymadım. En makul zayıflama yöntemi, düzenli sporun yanında sağlıklı beslenmektir. Piyasadaki birçok zayıflama hapı bir işe yaramadığı gibi bilinçsizce kullanıldığında sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.

Erkekler Ne Diyor 3

• en iyisi az yemek ve spor yapmak...bu ilaçların bünyenizde ne gibi zararları var,biliyormusunuz

• ben tavsiye etmem...faydasından çok zararları var...genel olarak ticari amaç düşünülerek üretilmiş diye düşünüyorum...

• Zayıflama hapları kullanıp da hayatını kaybedenler var. Dikkatli olmak gerek.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben zayıflama haplarına tamamen karşıyım. Bitkisel takviye olanlara dahi...

• Ya canım insanlar ölüyor o haplar yüzünden! Aman nolur yapılmasın böyle cahillikler. Sakın kullanmayın o ilaçları. Önce sağlık bakanlığı onaylı diyolar, iki gün sonra ortaya çıkıyo ki o da öldürüyo. Çok yanlış buluyorum. Lütfen kullanmayın, kullandırmayın!

• Kullanmadım ama çok fazla kullanan tanıdığım var ve hepsi verdikleri kiloları tekrar aldılar.Kesinlikle önermiyorum.

• boğazını kıs, spor yap milletin uydurduqu kimyasallara gerek kalmaz

• zayıflama haplarını kullanan kimse önermiyor başlamamanı öneririm. versen bile verdğinin iki üç katı alıyorsun aman dikkatt zayıflıcam diye sağlığına biseycik olmasın

Yükleniyor...