Yüzerek uzayıp zayıflayabilir miyim?

yaşım 18 kızım boyum 1.63 bu yıl iki santim daha uzadım 170 olmak istiyorum her hafta yüerek uzayıp zayıflayabilir miyim kilom da 70 maalesef :((

Güncellemeler:
uzama ihtimalim yok mu yaaaa :(

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• zayıflarsın vücudun şekile girer ama uzayacagını zannetmiyorum :/ belki daha erken başlasaydın uzardın ama... zayıflamak vücudunu şekle sokmak istiyosan kickboks öneririm yüzmeden daha hızlı zayıflarsın şimdi diyecenki gidip orda birilerinemi vurcam onlarda banamı vurcak yok öyle bişey antremanları yeterli zaten maç yapmana gerek yok öyle bir şartta yok :)))

0|0
    0|0
    • bir ara boksa gittm tempo cok yoğun kaldıramıyorm :DDDDDDDDDD

• bakacaz artık karaya çıkalmda :)

• :))))))))))))))))))))))))

Erkekler Ne Diyor 15

• İnsanların uzaması kemiklerin uzamasını devam ettirmesine bağlıdır. Kemikler, uçlarında bulunan ve henüz tam olarak sertleşmemiş plaka bölgeleri sertleşene kadar uzayabilirler. Bu sertleşme gerçekleştiğinde kemiklerin uzaması mümkün olmadığından uzama da gerçekleşmeyecektir. Kadınlarda ergenlikten sonra uzama, erkeklere kıyasla daha kısa bir süre devam eder. Fakat her kişinin durumu farklı olduğundan internet üzerinden çok kesin durumlar olmadıkça kişilere kesin bilgi verilemez.

Yüzme ise kalori yaktıran bir eylemdir ancak zayıflama öncelikli olarak beslenmeye bağlıdır. Başarılar.

0|0
    0|0
  • Uzayabilirsin tabi suya girince yer çekimi azalıyor eklemlerine ve kemiklerine binen yük bayagı azalıyor yardımcı olur zayıflama konusuna gelirsek diyetle desteklersen bu iş olur :)

0|0
    0|0
    • bnde uzarım die düşünüyorm bir ay haftada 3 gn yüzcem okullar acılınca sadece haftada bir seneye yazında 3 gün yüzersem bu iş olur bnce :)

• Ahahahhaahah :dd bu sözün üstüne laf yok :)

• Kilo veririsin ama boy genetiktir ve ergenlikteki beslenme şekline göre değişebilir :) Sporla boy uzaması 18 yaşında mümkün değil 12 yaşlarında olsan olabilirdi :)

0|0
    0|0
    • ama zayıflarım en azındn demi

• tesekkürler bir ay sonra sonucumu güncellicem

• Rica ederim :)

• ben 1 82 yim çoğu yere girip çıkarken eğilmek zorunda kalıyorum hem uzun boylular evrimsel açıdan daha şanssız. çünkü enerji ihtiyaçları fazla oluyor soğuğa karşı daha dayanıksız oluyor. emin ol senin oldukça ideal :))

0|0
    0|0
    • evet ama arkadslarım uzun olunca kndimi kötü hissediyorm :((

• büyüme hormonu için belli bir boy altı olması gerekiyo amelyat olmk çile bu hlmle klmak bile onun acısını yasamaktan ii dir vücut kendini 2 yılda anca topluyo :(

• o zaman üzülmeye gerek yok mutlu olmaya bak ve hayatın keyfini çıkar derim :)) oldukça normalsin :))

• bu yaştan sonra uzamazsın ama fit olabilirsin oda uzun süre yüzersen eğer. zayıflamak için aldığın kaloriden fazlasını tüketmeli ve vermelisin.

0|0
    0|0
  • Yüzmek vucudun azda olsa yağ tabakası oluşmasını sağlar vucut soğuktan korunmak için belirli bir seviyede yağ tutmaya başlar yüzmek boyda uzatmaz kiloda verdirmez, günlük 5 km koşu ile beraber az yiyip sık yemelsin.

0|0
    0|0
  • uzamassın ama zayıflarsın

0|0
    0|0
  • uğraşmana gerek yok 5 kilo versen zaten uzamış durursun seni genişleyen şey kilo az ye bakıyım :)

0|0
    0|0
    • midemi tutamıyorum hem sıkılasmak hmde tatl amaclı yzsem faydası olmaz mı

• tutcm boğazımı mecbur veririm heralde ıvır zıvır yemcem hiç bir ay.)

• aynen öyle :))))

• Bu saatten sonra belki 2-3 cm

0|0
    0|0
  • Uzama sansi zor ama zayiflamak mmkun :)

0|0
    0|0
  • Zayıflarsın fakat boyun uzamaz.

0|0
    0|0
    • Herkes uzarsın diyo demkki bni kerizliyolarr

• :( blki daha boyumun bitme yası gelmemştr sansımı denicm

• Dene bakalım.

• Uzama olmaz. Ancak kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Zayıflasak nolcak zayıflamasak nolcak...

0|0
    0|0
  • kendine sunu sor ben ergenliğin son aşamasındamıyım bitiriyomuyum ergenliği de.. insan kendinden anlar bitirip bitirmediğini

biz erkeklerde ergenlik daha geç olduğu için 20 yaşına kadar boyu uzuyanları bilirim ;)

0|0
    0|0
    • kndi fiziki halimi düşünürsem bitirmeme 1 yıl kaldı die düşünüyorm tabi nasıl anladığımı sorma. D

• nasıl anladığın basit işte erkekte sakala bakılır kızlarda göğüslere falan olması lazım heralde

sen takma ama gayet iyi boyun ortalamasın işte

• Yani öyle sayılır :D

• benim boy da 1.63 kilo 69 kg aynı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet zyıflayabilirsin azmini kaybetme

0|0
    0|0
Yükleniyor...