Evde saçımın rengini açmak istiyorum, Koleston'un renk açıcı ürününü kullansam başarılı olur muyum?

Merhaba,saçlarım sarı röfleli fakat diplerinden koyu renkte saçlarım çıkmaktadır...Evde saçımın koyu renkte olan yerini açıp tamamen sarı düz boyamak istiyorum kolestonun yoğun renk açıcı ürününü kullansam başarılı olur muyum? Aranızda bu şekilde yapan var mı bilgilendirirseniz sevinirim..Şimdiden teşekkürler..

Güncellemeler:
Denedim Ve Memnun Kalmadım Şuan Kuaför Yolundayım :):)

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• ultra açıcı +röfle setini karıstırdığımda platine yakın renk olmustu, üstüne Loreal excellence creme 8 sürdüğümde sonuc link olmuştu

3|0
    0|0
    • ilk halini de ekliyim bari ama korkma :D link

• çok güzel olmuş @Nilca bende aynen bu renk olsun istiyorum:( sürekli röfle yaptırmaktan bıktım sürekli bir dipten gelen koyu saçlarım..en iyisimi düz bir sarı alayım çıktıkça kendim boyayım diye düşünüyorum ama gerçekten saç rengini beğendim...

• tesekkur ederim canım, su an biraz daha acıldı tonu, dip yapıyorum, yıkamama 10 dk kala tamamını boyuyorum, ben de begeniyorum :)

Erkekler Ne Diyor 1

• valla pek anlamam ama sen boyayabılırmsn kı? sonra yakma bıcok kız gordm kuafor yakıms boyle hastalklı ınsnalar gıbı kel kel kalmslar bı kuafore gıdıver dıp boyası attır yaw :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Cesaret ediyorsan yap.

0|0
    0|0
  • Hiç uğraşma ayarlayamazsan ilacın dozunu yakarsın saçlarını ne renk alacağıda bilinmez ..

0|0
    0|0
  • Sarı riskli bir renk kuaförde yaptır açtığın saç tutmazsa çok zor olur düzeltmek, çok uğraşırsın

0|0
    0|0
  • bı ara saçımı okadar cok rofle yaptırdımkı sıkıntı geldı artık platın yaptırmak ıstedım dıplerde dahıl yapamadılar en ıyı kuaforlere gıttıgım halde.aldım oksıdasyon suyunu 4 sıse surdum saçıma kurumasını bekledım ve kuruduktan 2 saat sonra yıkadım.saç oldu platın:Pboyadan daha geç cıkıyordu dıplerım

0|0
    0|0
  • kuaföre yaptır sarı saç risklidir turunculuk kalabilir

0|0
    0|0
  • Yapma bacım. Açılana kadar canı çıkıyor o saçın. Onca kimyasala maruz kalıyor yazık. Hem göz zevki denen bir şey var yahu.

0|0
    0|0
  • ben kullanmıştım eğer saç rengin koyu kahveyse resmen turuncumsu bişey yapıyo.sonra onu düzelttrmekle uğraş...bence sen hiç riske girmeden kuaföre git derim.

0|0
    0|0
  • dip boyası yap ama açıcıyla değil açık sarıyla falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...