Dövüşçü eşinizin veya sevgilinizin olmasını istermiydiniz?

Toplumun genelinde o sporla ugraşıyosun sen şimdi sinirlenince bizide döversin ailem yine kaşın şismis yuzun biraz deforme olmus bırak artik diyo sizce ne yapmaliyim...

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Senin hobin buysa eğer sana aşık olan bir kız bunu rahatsız edici bulmaz aksine sen sevdiğin için sever dövüşçü olduğunu ama sadece savunma yaptığını gösterebilirsen özellikle çok daha iyi olur dış görünüşü önemseme ama çok ileriye giderse kısa süreli molalar verirsin elbet :)

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım var, kendisi erkek, nereye gitse kavga yapar, olay çıkarır. Hiç hoş değil.

0|0
    1|0
    • Bahsettigin arkadasin musabik sporcu degildir oylesine disarda kavga etmk icin yapiyodur lisanlisporcularar disaeda kavga edip kikseye kolay kolay zarar vermez cezasida cok fazla

• Özellikle de yüngül atletika yapan ve buz pateni yapan sporçu erkekleri aşırı estetik ve güzel bulurum, onları spor kültürünün örnekleri gibi görürüm. Ama boksu sevmem, bu spor nevine vahşi bir spor gibi bakarım.

• Saygi duyuyorum :D

• Ya bende dövüş kursuna gitmek istiyorum aslında :D

0|0
    0|0
    • Eger gercekten biseyler ogrenmk istyosan gidicegij yerde hocasi faal olarak maclara giren birisi olyrsa ogreenirsin onun disinda biraz zamn alir ogrenmen

• sağı solu belli olmaz, istemezdim

0|0
    0|0
  • isterdimmm

0|0
    0|0
  • Sevgiliyi bosverde eşimin o sporla ilgilenmesini isterdim yahu.

Evet evet evet çok isterdim

0|0
    0|0
    • Neden esinin dovuscu olmasini isterdin?

• Jackie chan izlemişindşr herhalde :)

• Anladim :D karsina cikar belki..

Erkekler Ne Diyor 6

• Dövüşçü insanların dışarıda en az kavga eden grup olduğunu insanların anlaması gerek ama gel de anlat işte.

0|0
    0|0
  • Aga her kız istiyoda vücut için * ileride alzheimer olunca yatalakken bana bakabilecek bir kız varsa gelsin burdayım o kadar basit bişey değil yani kız arkadaşlarım maça girmeden yanımda öpüyo beni nakavt olduğumda başım yarıkken yarı baygınken bırakanı gördüm ben hareket edemiyosun yere yapışmışsın o sırada kız suratındaki kana bakıp senden iğreniyo ya adama öyle bir koyuyoki diyosunki o. ospu yani düşünce o kız olayı felan hikaye oluyo neyse ...

0|0
    0|0
  • Krav maga gerisi hikaye :)

0|0
    0|0
  • Tayt mayt giyer olmaz

0|0
    0|0
  • Hangi dövüş sporunu yapıyosun

0|0
    0|0
  • Allah korusun (: