Kilo vermekte en etkili spor nedir?

3 kilo falan vermem lazım. Sizce en kolay nasıl verebilirim?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• allah için bana ver o 3 kiloyu bende zayıfım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kondisyon bisikleti yap verirsin rahat :)

0|0
    0|0
  • Çok net olarak: yüzmek

0|0
    0|0
  • oruç tut :D az yağlı ye
    gece 10 dan sonra hiç yeme bol bol su iç
    ya da seks yap gerçek değerlerdir ;
    Ön sevişme: Yarım saatte 238 kalori
    Seks: Yarım saatte 144+ kalori
    bunları günde 1 kereye mahsus yapsan atarsın 3 kiloyu canım ;)

0|0
    0|0
  • Tempolu uzun süreli koşarak.

0|0
    0|0
  • Yüzmek

0|0
    0|0
  • Kum torbası al

0|0
    0|0
  • Kilo vermenin en kolay yolu seks yapmak. Partnerizin kucaginda sekmek sizi zayiflatir.

0|0
    0|0
  • İzmirdenim evim arabam işim var seninle ne yatmak nede çıkmak istemiyorum ısrar etme lütfen :D

0|0
    0|0
  • en sağalıklısı koşu yapmak

0|0
    0|0
  • kosu yap

0|0
    0|0
  • seks

0|0
    0|1
  • S*ks tabikide.

0|0
    0|0
  • fitnessa git spinning yap bisikletle çok etkili ve karın hareketleri var onları dene karın hareketleri çok etkiliyor farkı rahatlıkla görebilirsin yaptıktan sonra şahsen ben gördüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Her türlü kilo verirsin önemli olan sağlıklı kilo vermek. Bir kere beslenmene dikkat etmelisin ama egzersizsiz olmaz. Yürüme gibi basit bir kardiyo egzersizini ihmal etme tabi ki başka kardiyo egzersizleri de olabilir bisiklet, yüzme gibi. Her egzersizden önce ve sonra esneme hareketlerini ihmal etme. Bunun dışında güç egzersizlerini de ekleyebilirsin kuvvet kazanmak kas kütleni arttırman için. Bol bol su içmeyi de ihmal etme.

0|0
    0|0
  • Yüzme en çok kalori / kilo verdiren sporlardandır (1saat yüzme 800 kalori ). bisiklet sürmekte iyi kalori yaktırır. imkanın yoksa yemekten 1saat sonra tempolu şekilde yürü;minimum 1saat) .. günde 10 12 bardak su iç (vücut suyu yakarken enerji harcar) birde yemene dikkat edersen (mesela ; beyaz ekmek yerine tam tahıl ekmeği yiyebilirsin. bisküvi kraker kola cips gb şeyler Yeme) çok kısa sürede verirsin Canım :) şu an 2kilo fazlam var bende bunları uyguluyorum :))

0|0
    0|0
  • çikolata ve pilav yeme 10 günde gider zaten

0|0
    0|0
  • Koşcaksın ama tokken kosme yemkten 1 saat falan gecsin tabi cokta yeme tahil beslen bu kalan 5 gündede sahurda ve iftarda abartmassan verirsin uc kilo :)
    +1 lütfen

0|0
    0|0
  • yorulmadan kilo vermek isteyeni de ilk defa duyuyorum. Plates yap

0|0
    0|0
  • Direk yürü, sonra koş

0|0
    0|0
  • Ip atla

0|0
    0|0
  • Ben fitnessa gidiyorum oradakiler beni gaza getiriyor açıkçası yeme içmene de biraz dikkat edersen gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...