Ya yardım edin lütfen?

Fiziğim kotu boyum kısa biraz kilom var onu veririm 2 ayda kiloyu sorun etmiyorum ama boyum 152 falan.. Popomun şekilli durmasını istiyorum, kollarımın ust kısmı da biraz sarkık gibi onu sıkılaştırmak istiyorum bir de ben dik duramıyorum galiba aynada bakıyorum kendime sırtımdan anlıyorum.. bunlar için neler yapabilirim arkadaşlar evde, spor salonu şart mı

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• evde bazı spor hareketlerini yapabilirsin aslında anladığım kadarıyla bel ve kalçalarında hafiften bir yağlanma var o yuzden sana evde bazı bir kaç hareketleri yapmanı tavsiye ediyorum mesaj atarsan sana liste hazırlayabilirim ilgiliyim bu işlerle...

0|0
    0|0
    • Evet oralarda yağlanmam var, mesaj atamıyorum xper yetmiyor burdan yazsanız.. ne gibi hareketler?

• başka problemin var mı :):)

bu hareketleri hergün yapman lazım düzenli olarak bir ay sonra hala bu hareketleri yapmaya devam ediyorsan bana mesaj at başka stillere geçmen gerekebilir.

• Tamam şimdilik yeter bu kadar :D unutmazsam atarım :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Şart, yürüyüş falan yap bisiklet sür

0|0
    0|0
  • Sıklaşmak için spor salonu daha iyi bir aracı olur.

0|0
    0|0
  • squat yap !!!

0|0
    0|0
  • seks yapın arkadan verin düzelir.

0|0
    0|0
  • squat yap bol bol hafif ağırlık çalış karın egzersizi yap bişeyin kalmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Al eline yarım litrelik pet şişeleri kollarını yana doğru aç tempolu şekilde indir kaldır kollarını ve hergün birazdaha arttır bu sarkıklar için.. popon içinde squad ve pilates yap 1 ayda gözle görülebilir sonuçlar alacağından eminim.. bol su tüketmeye bak ve birde kilo sadece bir rakamdır bunu unutma hep motivasyonun yüksek olsun.

0|0
    0|0
    • Pet şişe olayını denedim ama pek etkili değil galiba

• anladım teşekkürler :)

• Rica ederim

• Pilates cardio

0|0
    0|0
Yükleniyor...