Hangi takımlısınız? Asıl soru ise neden bu takımı tuttuğunuzu hiç düşündünüz mü?

Hangi takımlısınız? Asıl soru ise neden bu takımı tuttuğunuzu hiç düşündünüz mü?

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray.. çünkü en güzel felsefesi olan takım.. kurulurken Ali sami yen ''amacımız ingilizler gibi derli toplu futbol oynayarak Türk olmayan takımları yenmek'' ve Avrupada en dişli takımımızda Galatasaray.. renkli, zevkli güzel bir takım.. Birde Ordusporum var tabikide memleketim olduğundan:)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• GALATASARAY. canım kanım herşeyim ikinci adım resmen ya tuttuğum değil tutulduğum takım :)

0|1
    0|0
  • Sahada, Şerefle... 1905!

0|1
    0|0
  • Galatasaray. şikesiz tertemiz bütün aslanların toplandıgı takımdır. yalnız fatih terim gittiğinde çok üzülmüstüm :(

0|1
    0|0
  • Ben tavuksporluyum cunku tavugum

0|0
    0|1
  • Fenerbahçeli doğdum :)))

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim ve neden mi bu takımlıyım çünkü babam fenerbahçeli yani babadan kızına geçti :)

0|0
    0|0
  • Tek Ask GALATASARAY

0|0
    0|0
  • küçükken okulda hoşlandığım bir çocuk tutardı fanatik değilim ama denk gelirsem maç izlerim.. o çocuk o takımı tuttuğu için o gün bu gün fenerbahçeliyim..

0|0
    0|0
  • Galatasaray tabi ki. Sebebini milyon defa açıkladım burada.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım nedeni şike yapmayan tek takım galatasaray olduğu için.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım nisanlim besiktasli diye bu takimliyim bende öyle geciniyorum :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe. Renkleri güzel sarıyla lacivert çok uyumlu :D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şanlıurfaspor, çünkü kebapları harika

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ve bu konudaki duygularım tarifsiz sözcüklerle anlatmayı başaramam heralde ki ailem fanatik beşiktaşlıdır

0|0
    0|1
  • Galatasaraylıyım. Sevilmeye değer gerçek başarılara sahip olan tek takım olduğu için

0|1
    0|0
  • Besıktaslıyım kanks nedenı yok

0|1
    0|0
  • takım tutmuyorum avrupaya giden bizi temsil eden herkesi can yürekle destekliyorum

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe tarif edilemez yaşanır anca

0|0
    0|0
  • 3 yaşından beri fenerbahçeliyim kuzenim fenerbahçeli diye olmuştum o yaşta sonra o galatasaraylı oldu :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaş. Nedeni ise mezar taşımın rengi nasılsa :)

0|0
    0|0
  • As Monoca... küçüklümden beri.

0|0
    0|0
  • milli takımımızı tutuyorum ben sadece ,

0|0
    0|0
Yükleniyor...