Özsaygı ve özgüven hakkında kitap arıyorum...

Özsaygı ve özgüven konusunda faydası olabilecek kitap arıyorum. önerebileceğiniz yazar var mı?

Güncellemeler:
kişisel gelişim demiyorum ben. özsaygı ve özgüvenle ilgili bilimsel kitaplardan bahsediyorum.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• doğan cüceloğlu'nun içimizdeki çocuk kitabıyla başlayabilirsin. üstün dökmen kitapları da gayet güzel ve öğreticidir.

0|0
    0|0
    • biraz ileri seviyesi lazım pekkomik...

• doğru. liseden beri aklımda bu kitap. alıp okumalıyım diyordum. şimdi de payel yayınlarını bulmalıyım diyorum.

• :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Düşün ve Başar

Muhammed Bozdağ

0|0
    0|0
  • Herhangi bir kişisel gelişim kitabı alabilirsin. Hemen hemen bu tür kitapların tamamı aynı saçmalığı farklı yollardan anlatır.

Kendine sadece sen yardım edebilirsin. Kişisel gelişim kitapları tamamen gereksiz.

0|0
    0|0
    • Anlam belirsizliği oluşmuş. Öyleyse şu kitabı tavsiye ederim: link

Tamamen özsaygı ve özgüven konusu ile alakalı değil, bir çok araştırma konusu mevcut içinde. Harika bir kitaptır.

• O kitap harika allahsız dostum .. ben de tavsiye ederim

• bana bunlarla gelin :) teşekkürler...

• bilimsel kitaplari unut, uygulama olmazsa ise yaramiyorlar. bir kitap alacagina sokagin ortasinda sarki soyle daha etkili olacaktir

0|0
    0|1
    • özsaygıyı boşver deli ol diyorsun...

• sesim berbat :)

• berbat da olsa dusuk tonda soyle :) maksat cesur olman

Kızlar Ne Diyor 3

• Beynindeki sınırları aşmayı öğrenirsen kitaba gerek kalmaz çünkü kitap aldın okudun diyelim ama o anlık düşüncende sadece özgüvenin yerine gelmiş oluyor bunu somut bir şeyle gerçekleştirip aşmış olmuyorsun kendince.

0|0
    1|0
    • özgüvenim yok demedim. kitap arıyorum dedim.

• kendimi aşmak için kitap arıyorum yazmıyor yukarıda. önce oku sonra cevap yaz. oku ya oku

• sen benim nedemek istediğimi hala anlayamadın neyse...

• Osho çok iyi bir yazardır bu konuda...Bir de Türkçe olarak Doğan Cüceloğlu var..Ama Osho size iyi gelecektir...

0|0
    0|0
  • Kendin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...