Yoga ve plates hareketleri yardım edin?

Arkadaşlar Plates ve Yoga Yaparken Bu hareketi yapmakta zorlanıyorum Var mı bir püf noktası http://i.hizliresim.com/REB4pn.jpg

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• esnek deılsın ondandır kanks kım bılır bu kız kac senedır yapıyo bunu

0|0
    0|0
    • yo yeterince esneğim sanırsam yerden tam destek alamıyorum denge sorunu var

• neden kızıyosun kı kanks tamam esneksın :(

• yogayı platesi geçte pozisyon on numaraymış :)

0|0
    0|0
  • kızın vucuduna bak bir ya işin uzmanı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yoga da pilates de esnekliğe dayanan egzersizler bir anda hiçbir hareketi yapamazsın zamanla vücudunun esnekliği arttıkça yapabilirsin zaten çok zorlarsan kendine zarar verebilirsin yapamadığın hareketlerde püf noktası yapmaya çalışıp yapabildiğin kısmını yapmaktır sen nereye kadar esneyebiliyorsan çok ciddi acı duymadan ne kadar dayanabiliyorsan o kadarını yapıp zamanla alıştıkça bunu artırabilirsin zamanla ve çabayla olur bu da ancak

0|0
    0|0
  • Ilerlemen lazim bende baslarda zorlaniyodum gerci devam etmiyorum ama ilerlemistim baya farkeder

0|0
    0|0
    • sen yapabiliyon mu bu hareketi

• Birakali baya olduda bir ara iyiydim yapiyodum devamini getirmedim yapim esnek oldugu icin rahat ilerlemistim biraz once denedim belim agriyo hala ahahaha

• :D aman diyim boşver sakatlanma :)

• platesten yogadan once esneme hareketlerini öğrenmen lazım bunu yapman için.

0|0
    0|0
    • canım esnemede sıkıntım yok denge de sorun oluyo :(( bunun için bir önerin var mı

• aklıma gelen bişey yok sürekli yapmaya çalıs yaparsın.

• evde kendi basina mi yapiyon pilatesi yogayi yoksa spora mi gidyrsun? :)

0|0
    0|0
    • spora gidiyom ama kendimde uğraşıyom bunu yapamadım bir türlü :D

• dengede sorun var biraz :(

• zamanla halledilir ya... devamli yapmak gerek bir seyi en iyi sekilde yapabilmek icin. bir iki seferde olmaz.

Yükleniyor...