Rüya içinde rüyalar birbirini kovalar... Sizin gördüğünü en ilginç rüya neydi?

rüya içinde rüyalar birbirini kovalar, kacan hep ben olurum, sıcrayarak uyanırım...

arkadaslar her gün rüya görüyorum. ögleyin 1 saat uyusam bile o 1 saatte rüya görüyorum.

gördüğüm rüyaların %90ını hemen hemen o gün yaşıyorum.

rekorum 3 aşamalı rüya, aynı inception filmindeki gibi.

rüyamdaki rüyamda rüya gördüm. rüyamdaki rüyamda uyanıp rüyamı anlatıyorum falan, uyandıgımda gözlerim cok sismisti :D

---

bi de bazen sıçrayarak uyanıyorum bu neden olabilir?

ve sizin gördüğünüz en ilginc rüya nedir?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ruya icinde ruyanin bir aciklamasi vardi ama unuttum. sicrayarak uyanmak da nrem ve rem uykusu arasinda gidip gelmeyle alakali diye biliyorum. parapsikolojik aciklamasi astral bedenin fiziki bedene donmesi. ilginc ruyam cok korkunctu. hatirlamak bile istemiyorum :S

0|0
    0|0
    • ilginc deyince aklına neden kötü rüya geldi ki, hic güzel ilginc rüya görmez misin :)

• ben psişik güçlerim olduguna inanıyorum :D

tavla oynarken karsımdakinin zarını dahi istedgiim getirttigim oluyor.

bide motor kazasına carpacak dedim 10 sn önceden ve carptı.

acaba ben medyum muyum :D bide iyi kahve falı bakarım :P

• sende var bir seyler. bende de var birtakim gucler. ama burada paylasmamak en iyisi.

Kızlar Ne Diyor 2

• şartlıyorsun kendini.. hep aynı rüyaları göreceğim diye. rahat bırak.. Zamanla geçer. uaynınca rüyalarını düşünme hemen.

0|0
    0|0
    • yok ya bir kaç defa denk geldi. en son 1 ay önce rüya icinde rüya görmüştüm.

sartladıgım yok aslında.

bide rüyalarımı gerçekten yasıyorum ya.

final haftasında ders calısmam gerekirken rüyamda basketbol oynadıgımı gördüm ve basketbol oynadım.

rüyamda sınav sorusunu gördüm ve cıktı. en azından o soruyu dogru yaptım :D

• zaten öyle olur çok kafaya takınca rüya olarak görürüz.

• oha ben de istiyorum yaşamayı falan :D hep güzel rüyalar görüyom da ben :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben rüya içinde rüya gördüm ama sen resmen aşmışsın three levels :) Di Caprio ile bi görüş istersen belki yardımı dokunabilir :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...