Hangi takımı destekliyorsun?

Bakalım kızlar soruyor sitesindeki arkadaşlarımız hangi takımı tutuyor

• Fenerbahçe
    32% (8)24% (6)28% (14)Oy Ver
  • Galatasaray
    44% (11)48% (12)46% (23)Oy Ver
  • Beşiktaş
    20% (5)24% (6)22% (11)Oy Ver
  • Trabzonspor
    4% (1)4% (1)4% (2)Oy Ver
  • Diğerleri..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|17

En İyi Kız Görüşü

• Bence Galatasaray. Ancak takım için yapılan tartışma ve kavgalardan. sırf bunun için birbirimizn kalbini kıracak sözlerden nefret ediyorum. Kesinlikle karşıyım takım ayrımcılıklarına. Zaten takım taraftarları oynamıyor destekliyor sadece. Ancak bu destek karşı takıma eleştirel. tartışmacı yaklaşımı gerektirmez çok yanlış. Bu bir tercih konusu ancak kimse kimseye karışamaz. İnsan bazen egosunu bir yana bırakıpta karşısındakini şaşırtmalı. yeri geldiğinde tebrik etmesini bilmeli. Ben Galatasaraylı Arkadaslarım da olduğu gibi Fenerbahçeli arkadaşlarımla da iyi geçinebiliyorum. Belkide daha fazla. kesinlikle bunu tartışma. haline getirilmesine çok karşıyım. Sen karşındakini şaşırtıp iyi anlaşacaksın ki gereksiz tartışmalara engel olsun. Bu tıpkı bir oyun gibi. Kaybeden taraf kazanani tebrik etmesini bilmeli ki aslında kaybeden de yoktur. Bu da bir kazançtır. tecrübedir. Hırsa, Azime, azmetmeye sebebiyet verir. Her yanlışla doğruya bir adım daha yaklaşırsın. BU BENİM FİKRİM BOŞU BOŞUNA KÖTÜ DÜŞÜNCELERİNİZİ, ELEŞTİRMEK İÇİN YAZMAYIN. BEN TOPLUMDA OLUŞAN BU YANLIŞ DÜŞÜNCEDEN HEPİMİZİN KURTULMASINI TEMNNİ EDİYORUM. Bu arada güzel bir soru. teşekkür ederiz :)

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 17

• Beşiktaş ♥

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞ'lı olmak
    ordur beşiktaşlı olmak.
    farklı olmaktır. karşı trübünden yükselen tezahurata gülümsetici ya da dumur edici bir şekilde cevap vermektir. hiç kimse pakistan depremini umursamazken maçı başlatmayıp saygı duruşu yaptırabilmektir.
    sivasın inönüde 0-1 önde olup akın akın geldiği dakikalarda -beşiktaşım sivasla taşak geçiyor- diyip kendi futbolcusuna ayarlardan ayar beğendirmektir.

herhangi bir maç öncesi gecesi heyecandan uyku uyumamaktır, avrupa kupası maçına denk gelen bir vize günü * vizesini finalini diyip maça gidip ardından o dersten geçmek için eşşek gibi çalışmayı göze almaktır. küçüğe saygıyı büyüğe sevgili bilmek gerekir, gerektiğinde hepimiz zenciyiz diyebilmektir.

3-0 yenik olduğu bir maçta susmak ya da kendi takımına sövmek yerine tribünde eğlenmeyi bilmektir. maç sonrası başı önde soyunma giden futbolcusuna kendi içi kan ağlarken -başın öne eğilmesin aldırma kartal aldırma- diyebilmektir.

0|0
    1|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0
  • Real Madrıd ve Internazıonale.

0|0
    0|0
  • Galatasaray öndeyiz baya

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    1|0
  • bendenmi caldın kardeş şaka şaka FENERBAHÇE :D profilime bak bende aynısını sordum :D

0|0
    0|0
  • şu an Besiktas u-18 takiminda oynuyorum kucuklukte antremanlara gs bilekligi ile cikardim dusun ustumde bjk formasi bileklik gs bilekligi sonra maclara cika cika Besiktasli olduk :)

0|0
    0|0
  • Bismillah BEŞİKTAŞ Elhamdülillah BEŞİKTAŞ...

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Beşiktaş :D Bu arada Beşiktaş neden 3. sırada?

0|0
    0|0
  • Mazinde bir tarih yatar yaşa Fenerbahçeee!!!

0|0
    0|0
  • Beşiktaş başka takim yok zaten :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • galatasaray

0|0
    0|0
  • Trabzonspor