Sevgiliden ayrıldığınız ilk zamanlar var ya hani. O zamanlarda böyle kararsız mı kalırsınız siz de?

Sevgiliden ayrıldığınız ilk zamanlar var ya hani işte o ilk zamanlar arasammı aramasammı veya aradı/arayacak diye beklediğimiz o zamanlar var ya onun allah belasını versin işte.

Sizde böyle kararsız mı kalırsınız ve o zamanlarda nasıl çile çekersiniz ?

0|0
15|11

En İyi Kız Görüşü

• Şuanda bunu yaşayan biri olarak söylüyorum telefonuma her mesaj geldiğinde acaba o mu diyorum :( telefonum caldığındaa ya oysa dıyorum , uyanınca telefonuma bakıyorum ni haber var mıdır dıye ama cevap belli YOK YOK YOK ... Bana gelince ona ulasmayı okadar ıstıyorum ki bu zorunlu doğu görevleri yok mu 3 yıl oldugu ıcın ayrılmak zorunda kaldık kendısı ıstedı bunu sımdı yazdıgıma da cevap vermiyo aradığımada Allahım yardım etsin hepimize. Denir ya aşk iki kişilik, yalan! Aşk bile bile delilik. Bir de hayat müşterektir denir. Buda yalan çünkü aşk acısı hep tek kişilik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• arasam mı aramasam mı safhası bişey değil arasanızda aramasanızda sonucu değiştiremeyecek olduğunuzu içten içe bilmeniz:(işte bu çok kötü

0|0
    0|0
  • evet zor bi durum.başımada geldi baktımki zarar veriyo onunla ilgili ne var ne yok kafamdan silmeye karar verdim.hediyelerini yok ettim resmlerini yaktım..kısacası onu hatırlatacak ne varsa uzaklaşmaya çalıştım.tabi tamamen unutamıyosun ama unutmak için kendinide şartlandırman gerekiyo.yoksa zararlı sen çıkıyosun:)

0|0
    0|0
  • O zamanlarda dakikalar bile geçmek bilmiyor. O anların*. Dakikaların aq. Hatta saniyelerin hatta saliselerin amk.

1|0
    0|0
  • O zamanların amk

2|0
    0|0
  • Eşyaları halen odamda faceimde ekli fakat aramıyorum kesinlikle kendime bile bile acı çektiriyorum bu sayede yeni bir ilişkiden uzak durmayı sağlıyorum ve işime daha iyi konsantre oluyorum ...

0|0
    0|0
  • :)))) hele şükür sordun şu soruyu . ben hatalıysam ararım affetmezse teklif var ısrar yok ,o hatalıysa yine arar inceden dokundrurum af dilemezse affetmem :))

1|0
    0|0
  • işte onlarrrrr kötü anlar...

0|0
    0|0
  • severek ayrılmak kotu karsıdakı ayrılmamızın yaramıza olucagını soyluyorsa kı oldu boyle bırsey hıc aramadım onu rahatsız etmedım sevmeme ragmen ;))) aramak cok ıstedım ama aramadım . . .

0|0
    0|0
    • Gururun mu engel oldu ?

Ask ta Gurura yer yoktur arkadaslar bunu anlayin artik

• gurur olmaz askta gurur degıl bu farklı bır mevzuydu...

• Ayrilma nedenine bagli.bence kimse icin uzulmeyede degmez.Zaten bir kisi kendisini karsisindakinin yerine koyamiyorsa coktan ayrilmislar demektir

0|0
    0|0
  • Seviyorsa ölümüne , sevmiyorsa düğünüme gelir , ne yapalım yani :)

0|0
    0|0
  • çile çekmem hemen başkasını buluyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ayrılan taraf araması gerekir ha aramıyorsada aramak size düşmek. gurura ve aşk kanunlarına aykırıdır:) nokta:P

0|0
    0|0
  • Yaşam destek ünitesi gerek

0|0
    0|0
  • nasıl ayrıldığımıza bağlı, seviyorsam gurur yapmam...

0|0
    0|0
  • Valla ben bekliyorum aramiyorum ama catliyorum zor tutuyorum kendimi dun gece beni skype dan silmis belki aramiyorum diye gereksiz bulmustur. hani arayip dursam da yeter artik dese silse anlayacagim.. :(

0|0
    0|0
  • valla gidip gelip telefona baktıgımı hatırlarım hani en klasik derler ya her telefon çalışını sen sanıyodum dıye gerçeği o yani abartı fılan da değil :) ama ben arasam mı dıye dusundugum her seferınde aradım değdiğini düşündüğüm için pişman değilim aradıklarıma ama keşke öyle düşünmeseymişim :)

0|0
    0|0
  • Küfürlü bir şekilde ayrıldıgmz için bi önemi yok artık bana boşşşş

0|0
    0|0
  • link

önce hafiflemek.

sonra açlık* belki gün, belki ay, belki yıllarca.

1|0
    0|0
  • ölüceğimi bilsem asla ve asla aramadım aramayacaklarınıda bılıyodum zaten.genelde konturumu bıtırırım oyle durumlarda ve almam yoksa baska turlu arar kufur ederım karsı tarafa

0|0
    0|0
  • bn cok kararsız kalmıstm ama okda sevıyrdum ve gururumu hıce sayıp aradım cunku gurur onun yoklugunda hıcbır ıse yaramıyor ve ıyıkı aramsım cok mutluyuz

0|0
    0|0
  • ben ilk askimdan ayrildigimda yerlerde sürünüyodum :(:(

0|0
    0|0
  • ben de severek ayrıldım malesef :( öyle olması gerekti istemiyerek

0|0
    0|0
  • aramak istiyorsam ararım hiç öyle gurur murur yapmam

0|0
    0|0
  • "Telefonun başında çaresiz bekliyorum. Bekliyorum ama çalmayacak biliyorum."

0|0
    0|1
  • Çile çekmem ben ;) Coolluğum sağolsun.

0|0
    1|1
Yükleniyor...