Şimdiye kadar yaşadığınız en romantik an hangisiydi?

şimdiye kadar yaşadığınız en romantik an ?

size yapılan bir sürpriz.

veya sizin yaptığınız romantik olduğuna inandığınız bir sürpriz ?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• bi keresinde kendime çiçek almıştım çok romantikti.

1|0
    0|0
    • o da güzel :)

• dimi yani neden olmasın :) öğreniriz abi ayıpsın.

• hayat çok aleni ne kadar insanlar bilmemezlikten gelselerde :)

Erkekler Ne Diyor 13

• eski kız arkadaşımı balık tutma bahanesiyle zorda olsa kayığa bindirmiştim..oltayı çektiğinde yüzükleri görünce çok şaşırmıştı

0|0
    0|0
  • bu an değil eminim kızı görunce korktum arkadaş :)

0|0
    0|0
  • Eskı sevgılım bana dogum gunumde hedıye almıstı o ankı sevgılım bızı basmıstı ve bırbırlerıne gırmıslerdı o an bı duygusallık hıssetmıstım sacmaydı ama ...

0|0
    0|0
  • cok fazla sey yasadım acık konusayım. ama bi kızı cok sevmistim. Elimi tutması en cok heyecanlandıran sey olmustu benim icin fazla sey yasamadık :) eski sevgililerimle yasasamda bu kızla hersey baskaydı :)

0|0
    0|0
    • oluuuummm sizin nesliniz tükenmemişmiydi ! el ele tutuşmakla yetinen bunun romantik olduğuna inanan kaldımı inanmıyorum. gözlerim doldu 1 saniye özür dilerim.

• ama cok sevdim ben bu kızı. O yuzden en kucuk biseyle bile mutlu olabilirim onunla. Ama malesef bitti hersey.

• Simdi dusundumde romantik an larim benim cok az mis :(

Ama hangisi en romantik onu secemedim hepsi de birbirinden romantik ti cunku :)

0|0
    0|0
  • her anım :D

0|0
    0|0
  • Albert Einstein' in izafiyet teorisini okurken uzay-zamanın birbirinden ayrılmaz ve bükülebilir bir dokusu olduğu, cisimlerin bu dokuyu bükerek yerçekimini meydana getirdiğini öğrendiğim an en duydusal anımdı.

0|0
    0|0
  • Sevgilimin bana siyah bi poşetiçinde 4 tane efes extra getiriş anı! :D unutamam o günü :D

0|0
    0|0
  • Bilinmeyen bir hatun kişi ile bilinmeyen bir yerde başbaşa yemek yemek..Çok güzel olurdu..

0|0
    0|0
  • hiç o kadar romantik bir an yaşamadım açıkçası

0|0
    0|0
  • @unknowperson resmine bakarak bu yorumu yapmak en Romantik an ;)

0|0
    0|0
  • Doğan güneşi izlerken ciğaraa pet yapmak...

0|0
    0|0
  • malesef yok öyle bir an..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...