Halı sahada tıkanmamak için neler yapılabilir?

Düzenli olarak halı saha yapan biri değilim. Baya hızlı koşarım ama çabuk yoruluyorum. Yorulmamak için neler yapabilirim? Sigara falan yok bu arada.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Güzelce ısın maçtan önce koş hızlı tempoda.. Ben birgün halısahada maç oynadım yoruldum aynı herkes gibi sonra gezmeye çıktım bir arkadaşa denk geldim halı saha maçım var gel izle gezeriz dedi neyse gittim oraya bir kişi gelmedi ve dengesiz oluyordu takım bana oynarmısın dediler diğer maçım biteli 2 saat falan olmuştu tamam dedim pantolon ve penye ile çıktım 2. maçta inan hiç yorulmadım hemde bir sağ bek gibi oynadım ve her atakta hücuma çıktım greiye de en çabuk ben dönüyordum bide pantolonla çıktım düşün :D demekki ssıkı ısınmak gerekiyormuş onu anladım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kaleci ol :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeş antrenman olmazsa. Her haftada oynayan tikanirsin. Ben sürekli halısaha yapan biriyim amatör takimi bıraktıktan sonra simmeye başladım. Antrenman yapmassam bir sansin yok

0|0
    0|0
  • önceden hafatda bir maç yaapamıyodum şimdi 4 5 gittikçe alısır vücut
    (futbolun hastasıyım rövaşatanın ustasıyım :P )

0|0
    0|0
  • anteraman

0|0
    0|0
  • kondisyonun düşük halk deyimi ile hamsın düzenli yapman lazım spor ya da kardiyo yapıcaksın koşu falan yap

0|0
    0|0
  • Arada bir koşuya gittiğin zaman sürekli aynı tempoda koşma 1 dk hızlı koştuktansonra yavaşla derin nefes al temponu düşür
    kendini yeniden iyi hissesince bu sefer 30 sn depar at bu şekilde açarsın ciğerleri...

0|0
    0|0
  • kondüsyonun yok hergün antreman lazım. koşman lazımm

0|0
    0|0
  • Kondisyonunu iyi ayarla..

0|0
    0|0
  • Kısacası maça başlamadan önce ısın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...