Sorun bende mi yoksa nefsimde mi? Eskiden hep bunları yapardım__?

6 senedir sporun içerisindeyim. Her kötü ve iyi anımda her zaman spora başvurmuşumdur. Bana terapi gibi gelmiştir kimi zaman DEĞİL (çoğu zaman.) 2 senedir de Tayland Boksu ile uğraşıyorum. Yani anlayacağınız 6-7 senemi full spor ile geçirdim. Benim için çok büyük bir yeri vardır hayatımda. O gördüğünüz dar tişört giyip yeni yetme Sözde BODYBUILDING'ciler gibi değilim. Sporda çok alçakgönüllüyümdür hiçbir zaman bedenimi o yönde kullanmadım. Şuna hava şuna tafra atayım hesabı hiç düşünmedim. Belki ilk 2 sene olabilir ama şuanki genç veya yaşıtlarım gibi değil en azından Bknz : ' Kanka kollar 45 cm nasıl olmuş , göğüs çıkmış mı. bir sıkayim de gör '
Diyeceğim spor benim hayatım. Ama Tayland Boksu yaptığımdan beridir mi nedir , hiç bir zaman fitness/bodybuilding'i özlemedim ve 6-7 aydır onun üile ilgilenemiyorum. şu an Tayland Boksu'na ağırlık verdim ve ne tayland boksu ne de bodybuilding , ikisini de son 1 aydır yapamak gelmiyor içimden eskiden ne güzel giderdim diyorum bazen içimden ama şu an o istek yok... O isteği durduran güç ben kendimin tâ kendisi miyim? Yoksa sadece tembellik midir bu olay?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan bazen yaşamaktan bile sıkılıyor kanka kaldi ki bu spor. O mutevaziligini biraz yenmeye calis. O vücudu yapıyorsan belli etmek dikkat çekmek senin de hakkin ama bir sıkayim mi diye değil. Bende asla öyle drmem ama arkadaşlarım fark edip söylüyor zaten. Bir iki hafta kafa dinle
    Biraz dar giyin. İltifatlar egonu tatmin eder hoşuma gider insanin. Gotunun kalkmasından bahsetmiyorum

0|1
    0|0
    • Evet dediğin doğru dostum. İnsanlar aaa ne kadar iyisn dediklerinde daha çok çalışasım geliyordu. Artık onlardan da haz alamıyorum ne yapacağımı bilemiyorum. Tahtımızı sahte bodycilere bıraktık. Uyuz oluyorum.. Ben o kadar zorluklar ile çalışayim herif bassın steroidi hemen şişsin oh be... yediremiyorum.. Artık çok hile girdi işin içine zaten bir de...

• Steroid isinden nefret ediyorum zaten. Mk ben aylarca didindim ugrastim o kadar sisirdim vücudu sadece 1 hafta protein tozu kullandim 41cm kol iyi memeler vs oldu 6-7 ayimi vermisim spora 2 aydir gelen adam beni geçmiş. O günden beri dir spora gitmiyorum. Ama yazik ettim o vücuda o emege. Simdi kollara felan bakıyorum 35cm kol. Memeleri eskiden dans ettiriyordum ssimdi adam akilli oynamiyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben öyle düşünmüyorum , Tayland boksunu bodybuilding ile uğraşmaktan daha çok seviyorsun , insan sevdiği şeyi yapar.(bodybuilding yapanlar da yattığı yerden vücut yapmıyor sonuçta, ikisi de efort gerektirir :)

0|1
    0|0
    • Evet Tayland Boksunu daha çok seviyorum aslında. İkisini bir yapmak zor oluyor sanırsam..

• Tembelliğinden olabilir. İnsan 2 gün yan gelip yatınca 3. Gün kalkası gelmiyor..

0|1
    0|0
    • Kesinlikle onuun için Hareket Berekettir sözüne inanıyorum..

Erkekler Ne Diyor 2

• fazla pc başında oturuyorsan halsizlikten gidesin gelmiyordur. Bende thai box yapıyorum ama hedeflerin varsa açlıktan gebersen de gidersin ben kendime yemek yapamıyorum üşeniyorum daha doğrusu günde bir öğün yediğim zamanlar da bile akşam antremana gidiyodum antreman sonu gözlerim kararıyordu.. Yani hedeflerin varsa thai box ile ilgili isteğin sönmesi gibi birşey yok.

0|2
    0|0
Yükleniyor...