Spor yapıyorum ağrı yok deli olucam !?

Arkadaşlar bengunluk sporyapıyorum home sport yapıyorum yanı bar ağırlık v. s yok fakat revolfex extreme adlı aletten var bana bir spor programı yazın lütfen bu arada boy 1.76 kilo 64.5 kollar , ise 31 cm lutfen yardım :) sımdıdenherkese teşekkurler.

Güncellemeler:
Yaw arkadaşlar ben ağrı çekmıyoeum dıyorm ağrı çekmek istiyorum yanıbenım demeye çalıstığım kaslarımı yeterınce yırtamıyorum bana vucut ağırlığı ıle en ıyı kas yırtma dıyorm!!!

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ağrılar ilk günden kendini belli etmez sen 3 gün sonra gör ağrıyı. Ama dert etme en çok 10 güne geçer ağrıların

0|1
    0|0
    • kardeşım sorun aprı yok normalde kasları yırttarsın sporda bır gın sonra ağrıyla gezersın çok olmaz ama ağrır ben o ağrıyı ıstıyorum o ağru gelıstığının işaretidir.

• Tabiki şınav var

• arkak ol şınav ok pekı on kol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• www.bodytr.com/.../...gicli-kas-hamlik-agrisi.html

Ağrı konusunda umarım yardımcı olur vücut ağırlıgından şaşma bence :)

0|0
    0|0
    • Kardeşım bu hamlık ağrısı bu ağrı çekenlerın hamlık ağrısı. ekenlerın kurtulma yolları ben ıstıyorumkı bana öylebır spor porgramı verınkkı evımde yapacağım ve ağrılar ıcınde kalacaım

• Benimle ozelden iletisime gec

• revolfex ile salona ihtiyacın yok, göğüs, kol, kanat, omuz, hepsini çalıştırabilirsin

0|0
    0|0
    • peı bana bunları nasıl yapacağım hakkında bir video falan gosterebılırmısın?

Yükleniyor...