Sizce Bu Kol Kası Fazla mı?

Sadece fikir edinmek için soruyorum çevremdekiler kol kasımın cüsseme göre fazla olduğunu söylüyor ama ben tam ayarında olduğunu düşünüyorum. Fiziğim çok kalıplı sayılmaz ama diğer yerlerim de kaslı, yani yağsız olduğum için omuzlar hariç ufak görünüyorum. Sizce bu kadar kol kası fazla mı, değil mi?

Kızlar da oyunu ve yorumunu esirgemezse sevinirim. :)

www.hizliresimyukle.com/.../DSC_0058.jpg

www.hizliresimyukle.com/.../DSC_0065.jpg

• Aşırı
    54% (7)40% (8)45% (15)Oy Ver
  • Normal
    31% (4)30% (6)30% (10)Oy Ver
  • Az
    0% (0)10% (2)6% (2)Oy Ver
  • Kol Kası Sevmem
    15% (2)20% (4)19% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu da genel hali. Kıllara takılmayın alma vaktim geldi de fırsat bulamadım. :D

www.hizliresimyukle.com/.../DSC_0071dccd5.jpg

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence çok iyi kimseye inanıp bırakma biri sataşırken önce kollara bakar kas varsa ses çıkarmaz yoksa artıslenır bendede kas var seninkinin aynısı ama hacım olarak 3-4 cm küçüğü yaşım dan dolayı ama sataşmaya çalışan önce vucuda bakar kas yoksa daşar

0|1
    0|0
    • İyi yaklaşım. ;) Omuz yaparsam çok sırıtmaz aslında ya.

• Doğru dedin iyi sahip çıkmak lazım kaslara. Aslında daha kat edeceğim çok yol var.

• atraksiyon doğru demiş :D. önce ses kimden geldi diye bakarlar sonra evet evet haklısın diyenler bile olur:D

Kızlar Ne Diyor 8

• Boyu kısa olup kaslı olan erkekler yürüyen üçgen peynire benziyor :D Boyun uzunsa oranlı ise iyidir ama

1|2
    0|0
  • boyun biraz kısa sanırsam, bu kol kası boyu 1.85 le 1.90 arası olan erkege tam gider, ama boy kısaldıkca kasında azı makbul :)) ne kadar kas boy o kadar kısalır.

0|1
    0|0
    • Boyum 178, çok da kısa sayılmaz. Tabi daha uzun olmayı isterdim. :) Teşekkürler...

• heralde resimde kolun birazcık kısa cıkmıs, o kadar da kısa degilsin ama daha fazla kas yapma

• Fazla sıktığımdan öyle ya da kolum fazla kalın olduğundan kısa görünüyor. :) Genel halimi de ekledim soruya bakabilirsin. :)

• bune yaa şişikk

0|1
    0|0
  • Tüm vücudunla oranı önemli şu an bir şey diyemem

0|1
    0|0
    • Onu da koyardım ama cesaret edemedim :d

• Ben ne acılara dayanıyorum biliyor musun sen :D Karın çalışırken her set arasında yani dakikada 1 karnımı dövdürüyorum boksöre. 5-6 kez dövülmüş oluyorum. :D Ağda acısı vız gelir bunun yanında. :D

• gereksiz derecede fazla. aşırııı

0|1
    0|0
    • Öyle mi dikkate alacağım bunu. :) Ama epeydir kol çalışmıyorum diğer bölgeleri çalışırken etkileniyor ister istemez.

• Hay maşaallah o ney öyleee

0|1
    0|0
  • niye yamuk duruyor kasın =/

0|0
    0|0
    • Yamuk mu nasıl yani? Hafif açılı olur kastığım için. :)

• Kol kası yuvarlak yumurta gibi olmaz mı? ashkks
      Senin ki dikdörtgen gibi.

• Bazılarının böyle oluyor liflerin yapısıyla alakalı. :)

• İğrenç duruyor

0|0
    0|0
    • İğrenç mi bu kadar açık sözlü olunur mu? :O

Erkekler Ne Diyor 6

• Kas mı o ya :P

0|1
    0|0
    • Niye çok mu az :d

• Hayır gayet iyi ama bahettiğin kadar büüyk değil başarıalr dilerim

• Eyv. sağ olasın. Yorumun için teşekkürler.

• Dostum bicepsleri parçalama vaktin gelmiş

0|1
    0|0
    • Şu anda o evrede sayılırım ama parçalarsam vücut da etkilenir minicik kalırım.

• omuz yüklen omuz yüklen, omuz yoksa her kas boştur.

0|1
    0|0
    • Kolları kaldırınca biraz arka planda kalıyorlar ama dediğin gibi biraz kasmam lazım omuzları.

• 6 ayda bir değilde , gücünün ve kaslarının rahatlaması ve vücudunun yağlanması için 2-3 ayda bir seferlik 1 hafta süre ara vermen gerekiyor. bu durumun çok büyük artıları var. Ailem sporcu olduğundan dolayı ben neredeyse çocukluğumdan beri uğraşıyorum spor ile. Ara dönemini yaza getiriceksin, yazın hiç çekilmez spor

• Ha onu yapıyorum, her ay 1 hafta dinlendiriyorum. Aynen sıcaklarda su içinde kalıyor insan. Ben genelde özel günlere denk getiriyorum mesela bayramda 1 hafta ara vereceğim. Bir sonraki de kurban bayramında.

• O kol vücuda fazla hacor

0|1
    0|0
  • abi o mide üzerindeki kıllar ne ya valla igrendim bir ikile abi ya :S

0|0
    0|0
    • Ben de ayar oluyorum zırt pırt çıkıp duruyor.

• epilasyona git paran varsa ama acıyor ona göre :D

• Para yok şimdilik de o da acıtıyor en iyisi klasik yöntemlere devam. :D

• Kol Kası Sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...