İlhan, biz seni çok özledik!?

Benim yaş grubum iyi bilir İlhan MANSIZ'ı. İster küfredin ister gülün ama ben o kuvvetli ve hızlı hücum oyuncumuzu çok özledim. Sanıyorum ki birçok Beşiktaşlı da özlemiştir. Şu an buz pateni alanında Avrupa Şampiyonası'na hazırlanıyor. Sizce nasıl futbolcuydu kendisi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ayakları çok sağlam yere basardı, devrilmesi çok zor fiziği ve son vuruşları çok iyiydi Yani kısacası gerçek anlamda bir forvetti. Forma için canla başla savaşıyordu,
    Şimdiki sahte golcüleri gördükçe asi si ruhumuzu özlüyorum

www.hizliresimyukle.com/.../0102031553300.jpg

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Futbolculugu da iyiydi da cok yakisikliydi beeh hele o gogsundeki kartal dovmesi falan bir baskaydi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İlhan Mansız Dinsiz İmansız :)

0|1
    0|0
  • birader bir soruyla durumu özetliyim.. Ilhan mansiz gibi bir hem kanat hem forvetlerden demba ba`ya dönüsümü nasil buluyorsun?

0|0
    0|0
    • Uzun zamandır Demba Ba gibi golcü gelmedi. İlhan'a en yakın o. Sinan Kaloğlu gelmişti İlhan'dan sonra. Rezillikti o zaman.

• Kesinlikle oynar. Eski taktiklerde kanat oyuncuları bindirme yapıyordu. Artık bu durum yok. Yani rahat ol sen. Takım kötü ama güvencemiz Bilic.

• Bilic ! BJK`li olsam 20 yil sampiyonluk görmesem bile o adam basimizda kalsin isterdim :D
      Umarim sonunu hazirlamazlar. arkasindan cok is dönüyor onunda. bkz yalcin ayhan

Vallahi birader bjk öylesine güzel bir yola girmisti ki.. genclerstirme maas sinirlama.. Bilic bile geldiginde sosyalist bir takim halkin takimini yaratmaya calisiyorum demisti. Ben yakistiramiyorum sadece..

Yükleniyor...