Arkadaşlar ben müsabık bir sporcuyum?

arkadaşler ben müsabık bir sporcuyum maça çıkmadan neler yaparım kondisyan problemide var ne önerirsiniz heyecanda yapıyorum maç öncesi nasıl yenerim bide maç öncesi neler yapmlıyım teşekürlerr..

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Maç öncesi kendin tek başına her zaman heyecan yaparsın antrenörün seni motive etmesi lazım her ant. yapamaz bende türkiyede milli sporcuların fitness egitmenliğini yapıyorum genelde box maçlarına bende sporcularımla birlikte ringe kadar eşlik ediyoruz moral amaçlı antrenörün arkada olmadan olmaz biz her zaman müzik dinlemesini tavsiye ederiz son 10 dk konuşma yapılır müzik vev bol bol dalında iyi sporcuların videolarını izle o gaz enerji yeter :) bu arada hangi sporu yapıyosun merak ettim sadece

0|0
    0|0
    • tekwandocuyum cok saol yorumun için

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir sporcunun performans düşüklüğünün tek sebebi endişe ve başarısız olacağım korkusunu kafasına sokması.. Kendine telkin de bulunmak gerek enin de sonunda bir spor dur yenmek de yenilmek de var diyerek.. Önemli olan kendini en azından başarabileceğini telkin etmek... Bir de gözlerini kapa ve en çok sevdiğin insana içinden mesaj gönder başarılı olacağım diye...

0|0
    0|0
  • Kendini motive edicek müzikler dinleyebilirsin örnek aldıgın bir sporcunun antreman videolarını izleyebilirsin böylece motivasyonun tavan yapar :)

0|0
    0|0
  • antrenör yok mu ki senin

0|0
    0|0
    • var ama antreman yapıyoruz o kadar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...