Arkadaşlar ygs sınavına girdim kötü aldım?

askeri okulları felan istiyom aslında meslek olarak 200 puan istiyorlar şimdi benim temelim o kadarda iyi değil türçeyi sosyali nasıl çalışmam lazım 2 sinden 20 şer puan alsam 250 felan oluyo ne yapmalıyım sizce?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sosyalde ilk önce konuyu full oku. Ama kronolojik sıraya göre. Yani ygs tarihi neyden baslıyor mesela Tarih bilimine giriş ten. Ordan başla bu konuyu iyice oku. Konu anlatım kitabı al bir tane. Sonra testini çöz. Testlerde çözemediklerinin doğru cevabına bak öyle öğren. Yani yapamadıgın soruyu çizgi atıp geçme. Soru üzerinden çok şey öğrenilebiliyor. Türkçede aynı şekilde.

0|0
    0|0
    • hım tarih dediğime bakma:D çoğrafya felsefe felanda var:( onlarda berbat

• Yaparsın kardeşim merak etme :)

• inş:D paragraf sorusu çözüyom iyice emin oluyom abi bir bakıyom yanlış çıkıyor sinirlediyom yarım saat çalışmıyom ondan sonra tekrar çözmeye:D

Kızlar Ne Diyor 2

• Ygs sosyal hep yorum soruları çok bilgiye ihtiyacın yok ama yinede kendine iyi bir kitap al bol bol soru çöz. Türkçede aynı bol bol soru çözücksin ve dil bilgisini çok iyi öğreniceksin

0|0
    0|0
    • kitap okumasammı diyorumda bazende çok soru çözersem paragraf yaparım diye düşünüyom alışırım çöze çöze oturur diye düşünüyom

• En az 300 al ki ilk siralara yerles 270 alan arkadasim 125. Yedekti 123. yedege kadar aldilae mulakattan sonra ama o kaldi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Türkçe için konu çalışma fazla göz geçir sadece kitap oku ve paragraf soruları çöz

0|0
    0|0
Yükleniyor...