Sıcakta Nasıl Spor Yapıyorsunuz?

Merhabalar
Bu sıcaklarda spor yapmak ölüm. Özellikle açık havada yürüyüşe bayılıyorum. Fakat bu havada spor yaparsam bayılırım sanırım. Ara da vermek istemiyorum. Spor yapan arkadaşlar cevaplayabilir mi? Ne yapmalı? Nasıl bir spor türü tercih edilmeli? Formül nedir? Aman ne olur spor salonu demeyin, artık salonlardan tamamen vazgeçtim...

Güncellemeler:
Bırakmak istemiyorum, aşırı sıcaklardan gözüm korktu ama yapmayınca da mutsuz oluyorum. Bu arada işten akşam 12 de geldiğim için akşam spor yapma şansım yok. Normalde sabah 10'da yapardım sporumu. Şimdi düşünemiyorum bile tepemde güneş bırrrr

1|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu zamanlar daha beter salonda yapıyorum ve artık bayılcak gibi oluyorum sıcaktan tshortü sıksan bir bardak su dolar o derece :)) evde devam edeceksin o zaman dışarda spor salonunda olmadıgına göre koşamazsın ama koşu bandın yok diye düşünüyorum diğer istediğin tüm hareketleri yapabilirsin dumbell varsa daha iyi olur senin için. plates falan yapabilirsin biraz sıkılaşırsın hemde.

1|0
    0|0
    • Aaa benim koşu bandım vardı terasta, unutmuşum :D Dışarıda koşmak daha keyifli olduğu için kaldırmıştım Hemen yarın sabah kurayım onu, sağol ya sayende aklıma geldi :) evet 2 de dumbellim var. İyice terlerim artık evde, daha verimli olur sanırım.

• evet evde daha iyi olur bu havada yoksa tansiyon düşer bir yerde kalırsın bide elinde gerekli aletlerde mevcut açar müziğini sporunu yaparsın :))

Erkekler Ne Diyor 9

• valla ben spor salonunda calısıyorum, sadece 30 dk 45 dk suruyor... hamama gıren terler hesabı, spor sonucta bır bagımlılıktır. yapmazsan huzursuz edıyor senı

1|0
    0|0
  • Ülkemizdeki iklim şartlarında, içinde bulunduğumuz en sıcak dönemlerde bile, antrenman yapmamızı engelleyecek bir sebep yoktur. Dışarıda koşmak istiyorsunuz anladığım kadarıyla, o halde koşun!

Antrenmandan bir saat önce 0,5 ila 1 lt su için. Antrenmana 15 dk kala da yaklaşık yarım litre su için. Yanınıza da yarım litre kadar su alıp 15 dakikada bir 2 yudum kadar (100-150 ml) için. güneş altında çalışıyorsanız lapka takmanızda yarar olacaktır. Başarılar.

0|0
    0|0
  • Acik alanda spor yapmiyorum salonda calisiyorum. Normalde 1.5 saatten haftada 3 gun spor yaparken simdi haftada 5 gun 45'er dakikadan yapiyorum. Benim cozumum bu.

0|0
    0|0
  • Akşam serinliğinde yürü

0|0
    0|0
  • gece 1 de çıkıyorum1 saat koşuyorum 2.30da evde oluyorum 30 dk duş alıyorum 3 de sahuru açıyorum 3.30da top patlıyor

0|0
    0|0
  • antalya gibi bir yerde salonda yapıyoruz biz ölelim o zaman.

0|1
    0|0
  • iki senedir yaz kis yapiyom auto oldu hic dusunmedim oyle ama sirilsiklam olmuyo degilim :)

0|0
    0|0
  • Aksam 9 da yapip direk duşa.

0|0
    0|0
  • Ben bisiklet 🚲 sürüp bolca koşuyorum sıcakta dediğin gibi koşulmuyor genellikle akşamları koşuyorum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mecbur yapiyoruz be bacim ; yoksa balik etlileri erkekler sever diye kendimizi teselli etmek zorun kaliriz bu genc yasta.

0|0
    0|0
Yükleniyor...