Dövüşmek mi kaçmak mı?

Evet arkadaşlar, tehlikeli bir durumda dövüşmek mi kaçmak mı bizim için daha hayırlı olur? Neden olduğunu açıklayınız..

0|0
14|20

En İyi Erkek Görüşü

• Yoktan sebeple asla kavga etmem. Ne diye ağız burun patlasin kalıcı fizik bozukluğu yasayim ki ama sevdigim ailem için adamin damina korum. Fakat kişilik olarak kavgaci degilimdir bir durum söz konusu olduğunda merakli arkadasim çok onlar olaya el atmak isterler brni sevdikleri icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bunda 2-3 yil once , bir arkadasimla tarlabasi bulvarindayiz. Birisi onumize cikti ve paramizi filan istedi. Burada bir not duseyim yanimda ki ERKEK. Neyse bu adam hem bana laf ediyo hem bu erkek musfettesine. Bunda tik yok ben tartisiyorum adamla. Resmen ben onu korudum yani. Sonra cok sukur bir taksi duraginda birisi haddini bildirdi. sonra bu erkek de sacmalaya basladi sen varsin diye bisi yapmadim yok siddet cozum degil. Hani korkak erkekler bunu belli etmemek icin kavgayi sevmiyorum derler ya o sekilde sayikladi. Dedim defol git erkek musfettesi sen git bes metre etek al daha yanindaki kizi koruyamiyorsun felan baya soylendim. O gunden sonrada boyke ezik tipli korkak erkeklerle bakkala bile gitmedim.

0|0
    0|0
    • Yazık değil mi ona ama? Ya bıçaklanmaktan korktu ise?

• Arkadaş ortada bıçak yoksa çıkmasınada izin vermiyceksin bu kadar basit.

• O memelere 50 kisi olsa dalarim sen benle gez..

• kaç git muhattap olma. dövüşürsen haklıyken haksız duruma düşersin.

0|0
    0|0
  • elinde bıçak falan varsa kaçarım valla saplar falan ama kesici zararlı bir alet yoksa elinde dibine kaar dövüş!

0|0
    0|0
  • çıkar beni karşılarına muzlayım onları panpa

0|0
    0|0
  • Sevgilim tehlikeli olmayan durumlarda bile onune gelenin agzini burnunu kiriyp tam bir magara adami ama cok seviyorum<3

0|0
    0|0
  • tehlikeliyse kaçacan.

0|1
    0|0
  • kaçmak malesef

0|0
    0|0
  • Konuşarak halletmeye çalışmak. Konuşulacak gibi değilse hasar olmadan kaçmak

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar dovusmekk

0|0
    0|0
  • :D dövüşmeek :D kaçmak korkaklıktır dövüşüp sonuna kadar mücadele vermeliyiz

0|0
    0|0
  • silah bıçak falan varsa işin içinde kaç :D

0|0
    0|0
  • valla kacarim herhaldee :(:(

0|0
    0|0
  • konusmak, dövüsmekte kacmakta sorunu çözmez

0|0
    0|0
  • bu devirde kacmak derim cünkü artik insanlar bence mertce dövüsmüyo silahina ya da bicagina güveniyor o yüzden kacmak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Annem her zaman söyler. Eğer kavga çıkacağından eminsen, ilk giren sen olucaksın. Dayak yiyipte gelme sakın karşıma benim. Sağlam vurucaksın, indireceksin der. Ama tabi kalabalıklarsa, kaçıçan yani yapıcak birşey yok :) erkekliğin %90'u kaçmak.

0|0
    0|0
  • dost edinmenin zor olduğu yerde düşman kazanmaya gerek yok
    eyvallah abi deyip arkana bakmadan devam ederim

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman kavga yanlısı olmadım
    Ama duruma göre değerlendiririm
    Sonuçta sorumlu olduğum insanlar var onları düşünmek zorundayım
    Ama baktım olmuyor dövüşmekten kaçmam

Dediğim gibi kaybedecek çok şeyim var ailem ve sevdiklerim

0|0
    0|0
  • karşındakine bağlı yeri gelir karşında bir ordu vardır yeri gelir dimdik durursun onlar kaçar ya da dövüşürsün.

0|0
    0|0
  • Karşındakilere baglı herzaman nolur nolmaz musta tası yanında hem yuzune vurmassan fazla zarrlı degil zaten amacıda göz korkutmak dedigim gibi karşındaki insanşara baglı bir tiplerine bak bide sayılarına bide yanındaki insan sayısına ona gore dal veya takma ya da kaç :)

0|0
    0|0
    • Muşta kullanmanın ve taşımanın cezaları 5 YIL'a kadar gidiyor

• Hiç öyle tip görmedim yani oyle bir durum varsa git kurusıkı taşı bence göz korkutmak için ama şimdi oda yemez oyle tiplere bence arkana bakmadan kaç apaçi çıkarsa dal :)

• aynen. apaçilerden korkmam. ama bu bahsettiklerim öyle böyle tipler değil, çevreleri de baya bir sağlam * manyaklarının :D Allah kimseyi kötü insanla karşılaştırmasın

• valla adana bir bakarım benim cüssemi aşııyorsa kaçarım yeri geldiğinde dayakta yeriz ama tehlikeli bir durumsa demişsin o yüzden kaçarım

0|0
    0|0
  • Kanka duruma göre değişir teke tekse korkmam dalarım ama ben tekim ve karşımda 3-4 kişi falan varsa kaçma gibi bir durum söz konusu olabilir :D

0|0
    0|0
  • hoca ben amcalarımı dövmek istiyorum ama aynı binada oturdugumuz için bişey yapmıyorum böyle bişey yapsam ne gibi kötü sonuçlar dogar onlarda bana giderli

0|1
    0|0
  • Karşı taraf kalabalıkla bakılır ")

0|0
    0|0
  • az zararla yırtılacak bir durumsa dövüşmek ama ağzını yüzünü eline vereceklerse kaçmak

0|0
    0|0
  • Teke teksen ve eşit silahlara sahipsen dövüşmek.

0|0
    0|0
  • durumlar eşite sonuna kadar dövüşürüm hacı ha eşit değil kalabalık ve silahlıysa ozaman topuk :D

0|0
    0|0
  • Kaçma direk dal ya herro ya merro

0|0
    0|0
  • dövüştükten sonra kaçmak :)

0|0
    0|0
  • Kavgadan kaçmaya niyetim yok dayak yerim belki ama sorun olucağını sanmam.

0|0
    0|0
  • Kız varsa 50kişilerde olsa dalarım. Teke tekse adam güçlüyse dövecekse kaçarım.

0|0
    0|0
  • Vurup kaçmak gerilla taktiği :DD

0|0
    0|0
  • ben profesyonel kick boksçu olarak konuşmayı tercih ederim hiç bir zaman kavga etmek istemedim :))

0|0
    0|0
  • Dövüşmek? Ya Kazanmak Ya Kaybetmek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...