TİNERCİLER GELİYOR!! KAÇIN!!?

Arkadaşlar gece yolda yürürken 2-3 eli bıçaklı tinerci önünüzü kesti ne yaparsınız? Cebinizde de iyi miktar para var. Dövüşür müsünüz kaçar mısınız?

0|0
11|19

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 19

• bizde geri vites yok geçen geldi tinerci geldi yanıma para istedi yok dedim cepte birşey şakırdıyor sana mı sorucam dedim beklemiyor onlar genelde korkulmaya alışmış sonra biraz sonra yine geldi hiç mi yok dedi yok dedim sonra bankamatikten para çektim önünde gittim sonra. tinerci insanın en fazla yanında bıçak vardır görebileceğim yerde olduğu sürece sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • bıçağı totosuna yerleştiririm

1|0
    0|0
  • Gel baba bildiğin mekan varsa beraber çekelim derim ^^
    O insanlar zevkine içmiyorlar , içincede tamamen baska bir dünyada yaşıyorlar.
    Onları anlarım

0|0
    0|0
  • Tabi ki ilk önce uyarmak en önemlisi ama baktık ki uyarmamıza rağmen laftan anlamıyor Tinerci kardeşlerimiz gereği neyse o yaparım şahsen.

0|0
    0|0
  • Ahahaha genelde gece köpeğimle dışarı çıkarım. Cinside DOBERMAN. En iyi özelliğide tehlikeyi 1dk önceden farketip sahibini canı pahasına koruması ;) Yani tinerciler paramparça olur :D

0|0
    0|0
    • Bencede :D zaten tinerci dediğimiz herifler çok çektikleri için eriyor :( bu yüzden kara kuru kendinde olmayan adamlar pek bişey yapamazlar

• Aslan kadar olmasada Dobermanda bir o kadar güçlü dostum :D

• Gece kendim dışarıya çıktıysam altımda arabam vardır, yürüyorsam yanımda köpeğim vardır yani yürüyüşe çıkmışızdır. Her iki durumda da benim üzerimden bir şey alabilecek delikanlı yok :)

0|0
    0|0
    • Sen çok kuvvetlisin hacı değil tinerci anorld bile senden bir şey alamaz :d

• Hahah yok estagfirullah, teşekkürler iltifat için :D Ama köpeğimde Rottweiler yani onu baz alarak konuştum esasen :)

• Valla sporcu adamı boğuşmada kimse kolay kolay indiremez (adamın kesici bir aleti yoksa) özellikle de senin gibi hem fitness hemde bilek güreşi yapan birine kimse dokunamaz. Birde köpek rotwieler olunca tinerci zaten dokunamaz :))

• elimde olan parayla hadi birşeyler alak derim. kafaları iyi dövsen anlamazlar. yanında emanet yoksa zaten yandın... çok insan öldü...

0|0
    0|0
  • #Biber gazı sıkar sonra çakıyla tendon bağlarını keserim yanımda gezdiririm gece işim olunca bunları

0|0
    0|0
  • Kacacaksin tabi para da gider dalak ciğer de. Adamlar kafayi bulmuş zaten. Deli kuvveti denen bir sey var.
    Klavye delikanlılarına selamlar.

0|0
    0|0
  • Topuk topuk topuk :D :D :D :D

1|0
    0|0
  • korkaklıkta ar ilerlemekte şeref var

0|0
    0|0
  • kanımın son damlasına kadar savaşırım

0|0
    0|0
  • Jet Li falan değilsen kaç düşünüyor musun bir de?

0|0
    0|0
  • Oldu bikere konuşarak hallettim ikna olmasa dalacaktım ne kaçacam bir vursam yarısı boşuna gider

0|0
    0|0
  • Kaçarım herifin kafa olmuş bimilyon napacağı belli olmaz

0|0
    0|0
  • Kaçmak yakışmaz bıçaklancagımı bilsem de sonuna kadar dövüşürüm (:

0|0
    0|0
  • Erkekliğin 10'da 9'u kaçmak :D Usain Bolt Modunu açıcan topuk :D

0|0
    0|0
  • Normalde asla kaçmam ama eğer cebimde ki paradan olmak istemiyorsam mecbur kaçardım. Bu korkudan değil benim ailemin rıskı olan parayı serserilere kaptırmamak için. Yoksa bıçaklanmışım, dayak yemişim ölmüşüm pek umursamam.

0|0
    0|0
    • Peki nasıl bu kadar cesur olabildiniz?

• Aynen öyle.. klavye delikanlıları çok :D Ancak haklısınız ben lisede bir olaydan kaçtığım için çok pişmanım keşke dalsaydım diyodum daha 15 yaşında anca vardım :(

• İşte demek istediğim örnek tam olarak bu her insan hata yapar, kötü anıları olur vs. Durumunuzu anlıyorum hatta bende şöyle diyeyim sakin bir insan gibi gözükürüm ama sinirlenince çok farklı bir insan oluyorum. Neyse benim olaylarım şöyle oldu lise yıllarında bana sataşanlar oldu sesimi çıkartmazdım ama korktuğumdan değil ailemi rezil etmekten veya onların tahrik edişlerine kanıp okuldan atılmamak için sustum. şu an bir yandan iyi yapmış gibi gözüksem de kendimce keşke kavga etseymişim onlarla diyordum beni korkak olarak biliyorlar kendilerince ama ben onlara uymayarak geleceğimi düşündüm.

• Arabadan beyzbol sopasiylan dalarim. d

0|0
    0|0
Yükleniyor...