Sizce Fenerbahçe'nin şampiyonluğu Trabzonspor'a verilmeli mi?

Trabzonspor taraftarıyım, gerçekten Aziz Yıldırım'ın hapise girmesine üzüldüm. O adam gerçekten takımını çok seviyor, ne yaptıysa takımı için yaptı. Ama kanunsuz yollardan yaptı malesef ve hapse girdi, geçmiş olsun... Şimdi bu söylenenler doğruysa Trabzonspor'un şampiyon olup şampiyonlar ligine gitmesi gerekmez mi?

Güncellemeler:
evet arkadaşlar, işler karıştı malesef bizim başkanda şu an itibariyle gözaltına alındı.. eğer varsa suçu cezasını çeksin... lig temizlensinde pislikler nerden alınırsa alınsınn.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzonspor delikanlı ve mert bir takım gözümde. Şike yapmış olacağı aklımın ucundan dahi geçmez, o derece yani. Şampiyonluk Trabzonspor'a verilmeli, ki bence de en başından beri Trabzon'un hakkıydı, oynadıkları futbolla şampiyonluğu sonuna dek haketmişlerdi.

İtalya'da 3-4 yıl önce bir maçta şike yaptı diye tek olayla Juventus'u küme düşürmüşlerdi şikeden. Bizde deliller bu kadar çok, bariz ve ciddiyken eğer Feneri küme düşürmezlerse bu ülkede hak, hukuk, adaletin var olduğundan kimse bahsetmesin. Aslında üzücü bir durum, bir kulüp başkanının kanunsuzca yaptığı işler tüm camia ve kulübü etkileyecek, taraftarları yaralayacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Düşerse trabzon alır da aziz yıldırımın bunu takımını sevdiği için yaptığını hiç sanmıyorum sevse takımının onuruyla oynamazdı bece fb taraftarları hatta bütün takım taraftarları böyle yöneticilere haddini bildirmeli takımların asıl sevenleri taraftarlardır

1|0
    0|0
  • ben de sitede puan olarak birinciydim.Ama ben siteden çıkınca 1.lik benden sonra en çok hak edene geçti.O hesap tabiki Trabzonspor'un hakkı 1.lik tabi şike varsa...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İlla verilcekse Trabzonspor değil Bursaspora verilir. Trabzonsporda şikeye karışmış durumda. Ama bence suç mahkeme tarafından onaylanmadığı sürece ne Fenerbahçe küme düşürülmeli ne şampiyonluk başka takıma verilmeli. Suç ispatlanana kadar herkes suçsuzdur. Fenerbahçe'ye yapılacak olası bir yaptırımda suçsuz bulunması halinde bunun hesabını kimse veremez.

0|0
    0|0
  • Gerçekten düşürsünler bence bi fb taraftarı olarak düşsünmü sorusundan sıkıldım :)herkez rahatlar nasıl olsa trabzon lig bitmeden çok konuşuyodu şimdi sus pus :D niye bu işin 2. dalgası var görcez bakalım görcez :)

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligine Trabzonspor gittiğine göre ve Türkiye'mizi laikiyle başarılı ir şekilde temsil ettiğine göre şampiyonluk sonuna kadar hamsilerin hakkıdır.

0|0
    0|0
  • Hayır gerekmez cünkü onlarda yapmaya kalkıstı sevdiğim halde istemem buda onların sucuna karsılık ceza olması lazım

0|0
    0|0
  • Evet zaten bu cezayı bizim federasyon vermese UEFA vercek ceza. Adamlar yüzde bir suçlu olsa bile gereğinin yapılmasını gerektiğini söylediler. Büyük ihitmal fb sivas ve eskişehir küme düşecek.. Ve şampiyonluk trabzona verlicek ..

0|0
    0|0
  • verlsin tabi.. bence trabzonun hakkıydı şampiyonluk..

0|0
    0|0
  • şu an için hayır çünkü sadri şener hala tutuksuz olarak yargılanıyor

0|0
    0|0
  • bence bursaspora verilmeli...biraz duygusal oldu ama olsun isteyenin bir yüzü kara...

0|0
    0|0
Yükleniyor...