Millet 1.5 ayda nasıl kilo veririm? Şöyle bir 8 kilo hiç fena olmaz. Evde yapılacak hareketler hangileridir?

Spor salonuna giderim ama 1.5 ay için değmez hemde irade pek yok yarıda bırakabilirim. Evde yapabileceğim videolu antrenmanlar var mı? Ya da güzel bir diyet programı? Önerirseniz sevinirim. Ve yıllardır baya hamlamışım. Hafiften başlamam gerek.

Edit: Özellikle basen için bir şeyler lazım. En kalın yer orası maalesef.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kardiyo agırlıklı çalışmanız sizi kilo vermeniz konusunda daha cabuk sonuca ulaştırır diyete gerek yok yine istediginizi yiyin ama kararında yiyin vücut agırlıgıyla yapılan egzersizlerede internetten bakabilirsiniz ama unutmayın kas çalışmaları daha çok sıkılaşmak içindir :)

0|0
    0|0
    • Kardiyo videoları var youtube da falanda sıkılaşma olayı şimdilik kalsın önce bir kilo vereyimde :D

• Tamam o zaman kolay gelsin :)

Erkekler Ne Diyor 8

• 1.2. ve 3. Gün
    Kahvaltı: 2 orta boy Haşlanmış patates
    Öğle: 2 orta boy haşlanmış patates
    Akşam: 3 orta boy haşlanmış patates
    Patatesleri tatlandırmak için zeytinyağı kullanmayın. Onun yerine, pulbiber, nane ve kekik gibi baharatlardan yararlanabilirsiniz.
    4. Gün
    Kahvaltı: 2 adet portakal, 1 adet yeşil elma
    Öğle: 2 orta boy baharatlarla tatlandırılmış haşlanmış patates
    Akşam: 1 tatlı kaşığı sıvı yağ ile tatlandırılmış yeşil salata, 150 gr ızgara tavuk
    5. Gün

Öğle: 2 adet portakal, 1 adet yeşil elma
    Akşam: 150 gr ızgara biftek ya da balık, mevsim yeşillikleri ile hazırlanmış salata
    6. Gün
    Öğle: 1 adet portakal, 2 adet elma
    Akşam: Yeşil salata ( zeytinyağlı ve limon ile), 150 gr ızgara balık ya da biftek
    7. Gün
    Öğle: Yeşil soğan ve maydanoz ile hazırlanmış patates salatası ( 1 yemek kaşığı zeytinyağlı ile)
    Akşam: 2 yumurta ile hazırlanmış sade omlet, roka salatası

0|0
    0|0
  • İnsanity workout youtube yaz izle aynısını yap
    ama sorumluluk kabul etmem ağır ve etkili bir spordur ve ben bu spor yüzünden hastalandım şu an
    günde 3 saat 11 gündür

0|0
    0|0
  • terle sabah koşularına başla pek fazla yemek tüketme tükettiğin karbonhidrat olsun. şınav mekik çek evde iyi terlersin duşuda soğuk suyla al. bol bol su tüket. İnşallah İşe Yarar.:).

0|0
    0|0
  • Evde Kg Verilmez Malasef Panpa

0|0
    0|0
  • bol bol cacık yemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Ciddi misin? Çokta severim :P

• fazla kalsiyum içeriyor. kalsiyumda yağların erimesi hızlandırıyor. en doğal yöntem budur.

• Ben Sana Birkaç hareket öğretip zayıflatırım dert ettiğin şeye bak :)

0|0
    0|0
  • Bana mesaj at anlatirim ben

0|0
    0|0
  • yuruyuş yap paso

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Insanitiy workout programi var hem kilo vermeye hemde vucudu sekillendirmeye yonelik bir program bence bir arastir derim mucizeler yaratio 60 gunde.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler hemen bakıyorum.

• Yalniz cok agir bir program baslayipda birakan cok olmustur. Ama emin ol cok etkili bir program yedigine ictiginede dikkat edersen istedigin fizikten cok daha iyi bir sonuca varirsin

• http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8 Jillian adlı bu kadını bir araştır derim. Diyet listeleri hakkında bir şey bilmem ama yaptırdığı egzersizler işe yarıyor. Hafif bir diyetle ve abur cuburları tamamen keserek kilo verebilirsin çok rahat. Kolay gelsin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...