Ne olacak bu Türk sporunun hali :(?

Ankarada profesyonel yüzücüyüm şu an bonservisim elimde kulüpsüzüm. koskoca Ankarada adam gibi gidecek kulüp bulamıyorum. nedir sizce Türk sporunun sorunu? Nasıl düzelecek?

Güncellemeler:
Ankarada profesyonel yüzücüyüm şu an bonservisim elimde kulüpsüzüm. koskoca Ankarada adam gibi gidecek kulüp bulamıyorum. nedir sizce Türk sporunun sorunu? Nasıl düzelecek?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bizim spora verdigimiz deger bu millet cocugunu okul takimina sokmuyo dersleri aksamasin diye sen bu gidisat nereye anla :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Turkiye de apor felan yok cunku cogu insan cahil.. Sozde spor gazetelerimiz var ama ilk sayfasi galatasaraya ikinci sayfasi fenere ucun sayfasi diger anadolu takomlarina ayrilmis. Baslik sporsa yuzme nerde , tenis nerde , boks nerde?

0|1
    0|0
    • Valla çok haklısın buna çok üzülüyorum saydığın sporların hepsi futboldan daha zor ve daha çok destek ve emek isteyen sporlar. halimi içler acısı

• messi neredeyse o takım kazansın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende türk sporunun halini begenmiyorum varsa yoksa futbol oda işin içinde cok para oldugundan yapılacak birşey yok umarım bu mantık ileride degisir

0|1
    0|0
Yükleniyor...