+35 le başlayan numaralardan sizi arayan oldu mu?

Bir uyarı da bulunayım dedim... Bi de soru

+35 le başlayan numaralar size cevapsız çağrı atabilir sakın aramayın kontör kazanmak için sizi arıyorlar. Bulgaristan alan kodlu numaralar bunlar... sizi arayan oldu mu?

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

• olmadı umarım olmaz da.bilgi için teşekkürler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ayda bir arıyorlar, üst üste iki kez çaldırıp kapatıyorlar. o değil de, numaramı nasıl ele geçirdiler asıl onu merak ediyorum...

0|0
    0|0
  • vay hacı görüyon mu ya çok akıllıymışım meger 2 3 kez mi ne aradılar açmamıştım bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum

0|0
    0|0
  • ilginc hayr hc yasamadım

0|0
    0|0
  • çağrı bırakıp kapatıyorlar ilk çağrıyı aldığımda internetten bakmıştım kontör tuzağı olduğunu okumuştum

0|0
    0|0
  • telefon rehberimde kayıtlı olmayan kimseyi aramam ister 35 le başlasın ister 0532 aramam da gelen aramayıda açmam. çok önemliyse ve ben açmıyorsam zaten mesaj yazar ben ... arıyorum açarmısın diye ancak o şekilde. bilgilendirme için teşekkürler.

0|0
    0|0
  • bana bugun biri mesaj attı tanımadığım bi numara dün akşam nerdeydin a.q diye

0|1
    0|0
    • Hahahahaaaaaaa iyi ki varsın iyi ki güldürdün çoğunlukla bu siteye gülmek için geliyorum haksız değilim.

• mesaj atıyorlar

"duştan çıktım aşkım seni bekliyorum." diye o_O

0|0
    0|0
  • Ailecek bu dertten muzdaribiz. Anlamadım ki atalarımızdan biri zamanında bir bulgarın canını mı yakmış da bize böyle eziyet ediyorlar :/

0|0
    0|0
  • Yok hıc olmadı ama bılgılendırme için tesekkürler :)

0|0
    0|0
  • Evet, ben epeyce arandım böyle nedense.

0|0
    0|0
  • Bi çaldırır kapatırım panpa. Önemsendiklerini bilsinler. :((

0|0
    0|0
  • çok oldu çok.

0|0
    0|0
  • hiç

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • arada oluyo. yakalayabilirsem açıyorum ben.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Dediğin gibi 359 no ile başlayan nolar çok çağrı bırakıyor .Bir kerede 407 la başlayan çağrı bıraktı.O hangi ülke acaba.

0|0
    0|0
  • Çok oldu ve ben bunu bildiğim için karşılıklı çağrılaştık durduk öyle. :))) Baktılar ki açmıyorum bir daha da aramadılar.

0|0
    0|0
  • Çok oldu hatta bir kere açtım.Aramızdaki konuşmayı söyleyim sana.

Basküler:Efendim

Kadın:Merhaba.Ben Türkiye'ye gelmek yanına.Ben şu an Bulgaristan'da oturmak.Senin yanına gelip seninle yaşamak ama benim uçak param yok.Sen bana yollamak?

Basküler:Biz Türk erkekleri kendi ayağımıza kadınlar getirmeyiz.Centilmen erkekleriz.Sen bana para yolla, ben senin ayağına gelirim

Dıt dıt dıtttt...

3|1
    0|0
  • Bunları önceden bildiğim için.Tedbirliydim arayan oldu.Konuştum ama onlar yönlendiremedi beni neler konuştum yazmıyım burda

0|0
    0|0
  • eurovisinda bize puan vermeyen komşu

ama başka zaman arıyolar:DD

0|0
    0|0
  • Çok aradılar,halende arıyorlar,ama bilmediğim ve özellikle bu tür numaralara cevap vermem,

0|0
    0|0
  • evet oldu, nisan ve mayıs ayında 7 kez arandım toplam, ama bilgim oldugu için açmadım. acaba yurt dışından işle ilgilimi diye tereddütte de kaldım, çalıştıgım kişilere,arkadaşlarıma mail attım, cevap olumsuz olduğu için geeri de aramadım.

0|0
    0|0
  • Evet beni de aradılar ama yurt dışında görüştüklerim olduğundan bilgim vardı o yüzden çağrılarına geri cevap vermedim.

0|0
    0|0
  • +35 i bi tarafada bi hatun aradıydı alo aşkım ara beni boya beni falan dedım ne dıysun kımsın demeye kalamdı kapattı motor tabi arayan

0|0
    0|0
  • oldu ama hic geri donus yapmadım .. zaten yurtdısınada kapalı benim tel. arayamam istesemdee...

0|0
    0|0
  • aradılar ama ben aramadım

0|0
    0|0
  • çağrı attılar,aradım açmadılar,şanslı mıyım neyim amk..:))

0|0
    0|0
  • Evet aradı.Bende aradım ama sapıkça konuştum tabi onların derdi para olduğundan sapıklıklarıma cevap vermediler

0|0
    0|0
Yükleniyor...