Kapat

Vücut geliştirme yaparken omuz genişler mi?

Vücut geliştirme yaparken omuz genişler mi?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla gelişmez.
    Omuz genişliği genetiktir. Vücudun oturduğu çatıdır omuz. Omuzlarının altındaki kemiklerin uzunluğu, omuz genişliğini belirler. Sen omuz başlarını (deltoidlerini) şişirirsin, trapezlerini uzatırısın; biraz daha geniş görünür.

www.mosta2bal.com/vb/imgcache/3/20507wall.jpg

Bak mesela, omuzları kassız bir insana göre dar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben vücut geliştirmeye gitmedim evde kendim spor yapıyordum ama omuzlarım çok geniş normal bir kızınkınden çok daha geniş

0|0
    0|0
  • kemik yapısı büyümez. duruşunu düzeltirsen büyük gözükebilir ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Omuz kasları geliştirildikçe elbette omuzlar da genişlemiş olacaktır. Vücut geliştirmedeki kuvvet antrenmanları da bunu sağlar.

1|1
    0|0
  • Zaten birçok harekette omuz kasların aktif olur onun dışında omuz çalışmak sana ekstra bir kazanç saglayacagından elbette genişler ama genetiginde önemi büyük tabi burada :)

0|0
    0|0
  • Genişler Barfiks çekmek omuz genişletir düzenli yaparsan genişlicektir ve vücudun üçgen olucaktır bunları yaparken de beslenmene dikkat etmen gerek Şeker ve un dan uzak durman gerek bunun için Düzenli Antrenmandan sonra WHEY 3 MATRIX Protein ve Supplementler Alabilirsin Veya Proteini yüksek Kaliteli Karbonhidratlar alarak Başarabilirsin kolay gelsin. D

0|0
    0|0
  • Omuz çatısı iskelet yapısından kaynaklanır. Omuz çatın, kemik gelişimini bitirdiysen genişlemez. Sadece omuz kasların gelişir ve hacim kazanır. Bu biraz genişlik katabilir.

0|0
    0|0
  • Dumbelle omuz yana acis yap kanka
    Bu arada evet genişler

0|0
    0|0
  • omuzdada kas var tabıkı genısler

0|0
    0|0
  • genetik bir omuz yapısı vardır ama tabiki de kas kütlesi ekledikçe genişler

0|0
    0|0
  • Genişler

0|0
    0|0
  • genişlerde çalışacağın programa bağlı

0|0
    0|0
  • genişler zaten başladığında ölçü alıyolar aydan aya bakıyolar ne kadar şişmişşin diye :)

0|0
    0|0
  • Evet, genişler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...