En güzel hangi yemeği yaparsın?

En güzel hangi yemegi yaparsın. iddalıyım parmaklarınızı yersiniz diyen varmı. Erkeklerde dahil. Bakmayın olum Müdürlük yapıyor arkdaş fena börek yapıyor.

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Yazsam bitmez dermişim :).Ben bu hayatta çok şeyi güzel yapabiliyormuyum bilmiyorum ama tek bildigim şey güzel yemek ve tatlı yaptığım.Arkadaşlarım bize gelirken sanki resturanta gelir gibi sipariş üzerine yemek yaptırıyorlar.Fasulyelerde başarılıyım, taze fasulye, kuru fasulye, zeytinyağlı, bakla, nohut vs bu yemekleri güzel yaptığıma inanıyorum.Onun haricinde fırın yemeklerini bir gün önce bir çoğunu terbiyelediğim için güveçlerimin güzel olduğunu düşünüyorum ve öyle diyorlar.Çerkez tavuğunu annemin özel tarifiyle yapıyorum ama onu herkes yiyemiyor.Cevizli yemekler herkesin damak tadını hitap etmiyor.Sonra dolmalar, biber dolması, üzüm yaprağı dolması, kara lahana dolması ve kurutulmuş patlıcan dolması vs.Ve çorbalarıda güzel yaptığıma inanıyorum yani hayatta cok şeyde basarili değilim ama yemekte kendime güveniyorum çünki ben insanların evine girince hemen mutfaklarına dalıyorum.Herkes misal yayla çorbasını farklı yapar hemen onların ne yaptığını hafızama geçiriyorum.Yemek yapmayı cok sevdiğim için ve sevgiyle yapılan herşeyin güzel sonuçlar verdigini sanıyorum.Onun kadınlara bir tavsiyem var.Birisinin evine gidince oturmayın.Mutfaklarına dalın.Yardımlasın misal serviste vs.Öğrenmek ayıp değildir ve yemek yapamıyorum demeke ayip değildir.Öğrenebilirsiniz.Artık nette okadar güzel tarifler varki sizlerde güzel yemek yapabilirsiniz.Başarılar.

0|1
    0|0
    • seninle evlenmek istiyorum

• Allah sizi sahibinize bağışlasın ama ben sizin kaderinzdeki kişi değilim.İlk defade netten evlenme teklifi aldım hadi hayırlısı.Şaka yaptığınızı bildiğim için bende sizi şakayla karşılıyorum :).Bol şanslar dilerim.

• Sıranı bekle:)

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...