1 Haftada 3 Kilo verilebilirmi?

Arkadaşlar her gün 3 saat yüzüyorum 1.5 saat'de yürüyüs yapıyorum. Çok sıkı bir diyet esliginde. Verebilirmiyim sizce?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Verirsin verirsin hadi hayirlisu

0|0
    0|0
  • Azraile davetiye vermişsin :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şu an ki kilona bağlı

0|1
    0|0
  • Kilo vermenin beslenmeyle olan ilişkisinin sporla olan ilişkisinden çok daha yakın olduğunu anlamanız gerekiyor. Yalnızca antrenmanlara bakarak kilo verilip verilemeyeceği hakkında cevaplarımdan birinde açıklama yapmıştım: www.kizlarsoruyor.com/.../q1531469-her-gun-surekli-yuzsem-bir-ayda-incelir-miyim

0|0
    0|0
    • ben biraz dinleniyom ya yüzerken mesela 100 m kulaç 1 dakika felan dinleniyom süreyi azaltayım baya

• Bu şekilde çalışmanızda sorun yok. Bu tempoyla 3 saat yüzebiliyorsanız çok fazla kalori harcadığınıza da kuşku yok.

• Şöyle saat 8.30-9.00 gibi çıkıyorum denize yürüyorum bir 45 dakika. Denizde bir 2 saat yüzüyorum ya da 2.5 sonra eve dönüyorum yürüyerek. Saat 17:00 gibi bisikletle yine denize gidiyorum denizde 1-2 saat yüzüyorum sonra eve dönüyorum yine. bu tempoya sadık kalabiliyorum ama.

• verirsin

0|0
    0|0
  • 3 saat yüzüyosan sen bir balıksın dostum :D vucudun su toplar baba :D

0|0
    0|0
  • Haftada 1 kilo normaldir fazlası zararlıdır yaptıgın aktiviteler iyi bence hiç bozma zamana bırak :)

0|0
    0|0
  • Verilmez. Verdiğini sansan bile su atmışsındır en fazla.

0|0
    0|1
Yükleniyor...