Spor i̇çin hangi hareketler? (acil cevap)?

iyi günler :) şimdi termal eşofmanlarımı giyipte çıkıcam dışarı belediyenin spor alanları var boyun 175 kilom 90 (göbek aşırı) sizce hangi hareketleri yapmalıyım buarada bisiklet alayımmı?

Güncellemeler:
Göbeğin erimesi için :)

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• İlk abdominal egzersizleriyle başlayarak daha sonra sporu cardio ile sonlandırmalısın.

0|1
    0|0
    • teşşekkür ederim :)

• işte bilmeyen insanın cahilliği :)) abdominal ile başlayabilirsin demek yanlış bir şey adamda göbek var zaten karın çalışarak kasları uyaracak kaslar deriye baskı yapacak bu sefer daha fazla göbek cıkacak ön tarafa cardio şart

• Pardon? bilmeyen insan derken? 5 senedir fitness yapıyorum ve tecrübeli insanlarla çalışıyorum. Hiçbir zaman bilip bilmeden konuşmam ben. Spor yapan kişilerin en büyük hatası günlük spor yaparken ilk cardio ile başlayıp Abdominalı sona bırakmaktır. Abdominal egzersizleri daha fazla kalori yakar ve yorucudur. Cardio abdominladan daha az kalori yakar yani yakması uzun sürer. Kısa sürede kalori yakmak için doğal olarak Abdominal egzersizleri daha etkilidir. Cardio ile ilk kendini yorup sonra abdominal için az enerjin kalır. Bu nedenle bakın altını çizerek söylüyorum "Bu işi gerçekten bilen insanlar" cardiyoyu sona bırakır.

Aksini iddia eden g*tünden konuşmuş olur. Gidin bunu gerçekten bile ve tecrübeli bir personal trainera sorun ve evet doğrudur der.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne yapmak istiyorsun? Yani vücuduna vermek istediğin şekil tam olarak ne?

0|1
    0|0
    • kardeşim şu göbek gitsinde hiç bişey istemiyorum

• :) bilgi için teşekkürler :)

• Rica ederim :)

• Beslenme bu işin %70 spor %30. Zayıflamak istiyorsan sudan başka bişey içme. sürekli su iç. Makarna pilav bunlardan uzak dur. yaşlılardan bahsetmiyorum bile.

0|1
    0|0
  • ya bro belediyenin aletleride direnç olmadığı için sadece esnemek için kullanabilirsin bir spor salonuna gitmeni öneririm eğer gidececek durumda değilsen bol bol koşu yapmanı ve kas çalışmaları yaparak vücudunu sıkılaştırmanı öneririm

0|1
    0|0
  • Kilo vermek için termal eşofman giymene gerek yok sadece sporunu yaparak kilo verebilirsin terlemeyle dogrudan bir alakası yok kilo vermenin one etrafta uzaylı gibi dolaşıcan ve o belediyenin spor alanlarındaki aletleri yaşlı teyzeler kemikleri kireçlenmesin diye kullanıyorlar koşu, yüz yaz mevsimindeyiz kendine eziyet etme :)

0|0
    0|0
  • Sigara iç kilo verdirtir o

0|1
    0|0
  • Koşucak, sın her sabah koşamaz isen yürü hızlı tempo minimum 5 km yediklerinede dikkat et belediye, nin yerindr olmaz o iş.

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap en az 6 ayını alır

0|0
    0|0
  • Salona yazıl hocan yardımcı olur cengiz kardeş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...