Kapat

Takviye de yardım istiyorum?

Merhaba öncelikle kandiliniz mübarek olsun. sorum şu 6 aydır bodybuilding sporu ile uğraşıyorum ama artık ilerleme durduğu için takviye kullanmak istiyorum. hardline whey3 matrix gözüme çarptı kullanan var mı ya da tavsiye edeceği bir marka? Teşekkürler...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• 6 aydır uğraşmandan ötürü durmamıştır gelişmen vücudun programına alışmıştır veya düzgün beslenmiyorsundur beslenmene dikkat edip diyet yapmalısın. Takviye kullanman kişisel tercihindir. Fakat kullanacaksan da hardline marka önermem kullanacaksan weider veya multipower markaların içeriklerini inceleyerek kendine uygun olanı seçip kullanmanı tavsiye ederim ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• İlerlemenin durması için, yani plato dediğimiz evreye gelmeniz için 6 ay oldukça az bir süredir. Muhtemelen ters giden başka bir şeyler olmalı. Bununla birlikte, takviyeleri kullanmak için erken ya da geç olması söz konusu değildir, bu sizin durumunuza göre değişkenlik gösterir. Hiç kullanmayanlar da vardır, hemen kullanmaya başlayanlar da.

Bahsettiğiniz ürünle ilgili ise buradan veya başka bir yerden görüş bildirmiyorum. Konumum gereği ürünler hakkında gerçekten incelemeden yorumda bulunmuyorum. Haklarında bilgim olsa bile. Başarılar!

0|0
    0|0
  • Bir süre durur sonra tekrar devam eder takviye almana gerek yok çalışman yeterli zaman gerekli bu sporda onun dışında illa almak istiyorum diyorsan muscletech premium whey alabilirsin :)

0|0
    0|0
  • vucut ilk 6-8 ay boyunca protein ağırlıklı beslendiğiniz taktirde gelişim yavaşlamaz. ancak 8 ayın sonunda protein tozu değilse bile vucutta sentezlenemediği için BCAA ve diğer bir amino asit olan glutamin alınması uygun olur.. tabi bu ürünlere başlayıp pre-workout uydu growth uydu hepsi müptelası olamak lazım hedefler doğrultusunda doğru ürünleri kullanmak en önemlisi

0|0
    0|0
  • i 6 ayda doğal sınırlara mı ulaştın da takviye diyorsun
    beslenmeyi düzene sokmadın mı protein tozu bile fayda etmez
    alacaksan optimum whey al

0|0
    0|0
    • Bicepsler artık ilerleme göstermiyor ve göğüslerim çok az şekilde ilerliyor, yeme konusunda sıkıntı yok bunu belirteyim

• 1 lütre sütte zararlı hocam günlük yarım litre tüketmeye çalışın bağırsakları bozarsınız ishal muhabbeti başlamasın.
      bir de beyaz pirinçin glisemik indeksi saf glikoza yakın o yüzden bulgur veya esmer pirinç tüketin

saf glikozun glisemik indeksi 100 dür beyaz pirincin 95 buda glisemik indeks ne kadar yuksekse gıdalar o kadar cabuk kana karışır buda yağlanmak demektir

Yükleniyor...